Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 20791 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MS frontpage i DHTML, jak zrobic zeby dzialalo na innych kompach ?? , masza 23/02/04 12:21
Zrobilem stronke w frontpage, i powstawialem efekty DHTML (czyli przelatywanie, skrolowanie itp. textu)...u mnie to wsyztsko łądnie działa, ale jak wziołem stronke odpalilem na innym komputerze (na ktorym nie bylo zainstalwoanego Oficca), to niestety zamiast tekstu mam pustą strone...

Jak zapisać taką stornke razem z efektami, żeby działała na każdym komputerze????

Sprawa pilna, ponieważ juz mam całą stornke skończąna, a przez te efekty jej nie widać...czy da sie jakos???
z góry dziex...pozdr.

Pozdrowionka !!!

  1. i mam winowajce.... , masza 23/02/04 13:14
    <script language="JavaScript1.2" fptype="dynamicanimation" src="file:///C:/Program%20Files/Microsoft%20Office/Office10/fpclass/animate.js">

    Czyli program FrontPage z góry zaklada, ze u kazdego na kompie jest zaisntalwoany Office, np głupota na maxa.....

    wystarczy ten plik zgrac do katalogu strony, i zmienić dowiązanie. (oczywiscie w notatnniku, bo FP na to nie pozwoli <automatycznie zamienia na ten powyzszy katalog>)

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL