Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 24988 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Serwer CoD -propozycje zmian. , carlosA 23/02/04 14:49
1. Włączenie friendly-fire, niezwykle deprymujące staje się później granie na serwerze, kiedy w/w jest włączone ;-)
2. Mapy objective
3. Wyrzucenie mapy farm. (mapa nie taktyczna)
4. Wrzucenie mapy np. sniper alei (czy jakoś tak), po rzeźni frontowej zabawa sniperką na tejże mapie, może być przyjemna.

Dla niedoinformowanych: ip serwera 195.149.64.14 (potrzebny patch 1.2, niezbędne pliki znajdziecie np. tutaj http://www.callofduty.prv.pl/)

Grających proszę o dopisywanie swoich propozycji.
Pozdrawiam.

#whatever

  1. Generalnie należy więcej map wrzucić... koniecznie... , Remek 23/02/04 14:57
    - Gra na kilku mapach w kółko staje się po trosze nudnawa...
    - Plik red_dot aby celownik był punktem czerwonym
    - Czasy rozgrywki na mapie ustawić na 15 minut a limit deathów na 200
    - Od czasu do czasu drobny DM miast TDM dla oddechu

    1. przy okazji... grałem w H&D2 MP Demo... , Remek 23/02/04 15:01
      ... ciężka, bez dynamiki, nie umywa się do CoD.

      1. 15 minut to za krotko , Ptaszek Bitumiczny 23/02/04 16:51
        nawet sie rozegrac nie moge :) moim zdaniem 20-25 minut

        Kierowca Bombowca
        A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
        giga 913N i inne bajery

        1. Może i tak. 20 minut zatem byłoby ok, przy czym... , Remek 23/02/04 18:01
          ..zależy ile gra osób. Jak 4, to 20 minut się wlecze, zwłaszcza na mapach snajperskich a'la Pavlov

    2. masz ten pliczek red dot ? , w1lko 23/02/04 20:23
      podeslij

  2. no to ja... , Luke Jadi 23/02/04 15:02
    ja bym FARM zostawil - ostatnio ja w koncu scignalem i mi sie spodobala... w sumie wlasnie wiecej map mogloby byc, czesciej jakies inne tryby a nie tylko TDM. Reszta jest OK :)

    ----------------------------------------
    www.lukaszjatczak.pl

  3. search nad destroy , dFour 23/02/04 15:29
    też od czasu do czasu ustawić, uczy to pokory i zmusza do działań typowo taktycznych

  4. a ja bym wywalił , blimek 23/02/04 19:45
    serwer unreala zeby wiecej ludzi na Cod przychodzilo, ostatecznie zamiast unreala zrobić batlefild 1942 :))))

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL