Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:18
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29711 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neo + 2 kompy + USR 999105 / Microcom ADSL DeskPorte Router 400 / serwer na linuchu ? , Liu CAs 23/02/04 23:51
...szybko potrzebuje podzielic neo na 2 kompy. Od razu zaznaczam, ze o routero-modemo-firewall'ach czy tez linuxie nie mam zielonego pojecia.
Przeczytalem juz jakies 60 postow z archiwum i widze, ze polecacie glownie Roboticsa, z kolei kumpel mowi, zeby brac Microcoma, wiec sam juz nie wiem.
Mi najbardziej odpowiadalby komputer (akurat mam w szafie P166, 48MB Ram) z linuchem + switch + jakis modem ethernetowy. Czas mam, zeby ewentualnie zaznajomic sie z obsluga/konfiguracja linuxa, a tymczasowo moge korzystac z windowsowego ICS, pozatym to jest najelastyczniejsze rozwiazanie, bo w razie potrzeby moge postawic serwer ftp/www/q3 czy tez sensownie rozdzielic neo. Tylko nie mam pojecia jaki modem ethernetowy kupic, zeby byl w miare tani, niezawodny i bez zbednych bajerow typu router a o ile mi wiadomo tepsa nie daje juz takich, tylko usb. Zabawa z modemem usb raczej odpada, juz bardziej wole zainwestowac w jakis modemik eth. W ostatecznosci to czy ktorys z Board'owiczow (WAWA) ma dojscie do jakiegos taniego USR 999105, lub samego modemu eth ?

Z gory dziekuje za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam
Liu CAs

-= parówkowym skrytożercom,
mowimy NIE =-

  1. hmm , bor@s 24/02/04 02:20
    z modemem usb większych problemów nie ma. Mnie się udało uruchomić Speedtouch USB na 2 dyskietkowej dystrybucji Leaf Bering.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL