Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:18
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29706 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka drukarka A3? , Richter 24/02/04 08:50
Witam

Zamierzam kupić drukarkę A3, ale niebardzo orientuję się jaki model wybrać. Używana będzie wyłącznie do AutoCad'a. Jakość druku to w tym przypadku sprawa drugorzędna, liczy się szybkość i ekonomia. Cena do 1700 PLN
Z góry dzięki

  1. Hmmm w tej cenie to chyba tylko atrament: np. HP 1220, 9300, Canoni6500 , Dexter 24/02/04 08:59
    123456

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. Jeżeli nie ma znaczenia jakość , ZGreG 24/02/04 11:01
    i w cenie do 1700 to HP 1220c - powinna być coś koło 1300 zeta, szybka w czarnym druku pięknie robi (Okazjonalny kolor też"ujdzie" - IMO spokojnie da się przyjąć) (-: Jeśli druk kolor np. zdjęcia to Epson C3000 (nie do pobicia jest) albo starsze Epki - Photo Stylus 1270 i 1290. Canon'a odradzam - znam 4 sztuki Buble Jet 5500 (A2) i geometria lini prostych to magia - nigdy prosta nie jest prosta (zawsze jakaś pofalowana) i nie dało się tego ustawić zupełnie - gdyby to był 1 egzemplarz to OK - możę wadliwy - ale nie kilka sztuk i każda przez serwis sprawdzona i niby "OK".... HP 1220 - to jest IMO to czego szukasz. (Sam mam Epsona 1270 - ale drukuję dużo zdjęć, takto wziąłbym HP, tylko do CADa)

    podpis?
    jaki podpis!

  3. Jeszcze HP 1700 , ZGreG 24/02/04 11:04
    ma specjalne sterowniki pod CADa, tyle że w wersji ppodstawowej to jużjakieś 2tyz złociszy... Ale za to 4 oddzielne wkłady kolorowe (ekonomia) - no i lepsza jakość niż 1220c...

    podpis?
    jaki podpis!

  4. linki , ZGreG 24/02/04 11:05
    HP 1220c:
    http://www.hp.com.pl/overview/24
    HP 1700:
    http://www.hp.com.pl/product/621

    podpis?
    jaki podpis!

  5. Wielkie dzięki , Richter 26/02/04 08:00
    ... chyba zdecyduję się na HP 1700

    1. no dobry wybór , ZGreG 26/02/04 10:05
      nie żebym namolny był ale w Twojej sytuacji to aż się prosi o taki właśnie - sterowniki ADI AutoCADowskie od HP to dobra sprawa.... różnica w cenie szybko się zwróci w ekonomii druku... jestem pewien.... a HP jeśli chodiz o te droższe drukarki jest bardzo solidne, ciężko je zajechać, podobnie z resztą jak Epsony (seria 1270 jest tu nie do pobicia)... PZDR(-:

      podpis?
      jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL