Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:18
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29691 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zabezpieczenia plyt - wyjasnijcie mi cos ... , XCLONE 24/02/04 10:38
czesc.

zastanawia mnie taka rzecz - jesli plyta jest zabezpieczona (np. SafeDisc'iem 2.x - informacja z .nfo) i mam jej obraz, to jak powinienem ustawic np. Alcohola przy nagrywaniu ? Kopiowanie rozumiem - Clony XXL, CloneCD i wio ... ale nagranie gotowego obrazu, jesli mam taka informacje w .nfo, to jakos do mnie nie trafia ...

przeciez jesli takie zabezpieczenie bylo, to przy tworzeniu obrazu ktos je ominal - na moj wiec rozumek, tego zabezpieczenia juz nie ma i mozna obraz wypalic jako normalny obraz CD .. co innego cracki/key'e .. ale nie o to mi chodzi ...

pytanie podsumowujace - jak wypalac _obrazy_ plyt ze stwierdzonym zabezpieczeniem ?

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. No niezupelnie tak... , Yorg 24/02/04 11:13
    jezeli naped robiacy obraz (czy to Cd czy nagrywarka) potrafi skutecznie zrobic dokaldna kopie danej plyty to przy nagrywaniu:
    a) jezeli nagrywarka tez to zabezpieczenie trawi to nic nie zaznaczamy
    b) w sytuacji odwrotnej zaznaczamy odpowiednia opcje (zalezne od zabezpieczenia).

    jezeli naped robiacy obraz nie radzi sobie z danym zabezpieczeniem to przy nagrywaniu zawwze zaznaczamy odpowiedni ptaszek (zaleznie od zabezpieczenia)

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL