Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43444 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak jednocześnie odpalić ten sam numer gg? , PaWiAn 25/02/04 13:47
Kiedyś coś moja kumpela namieszała u mnie w firmie i najpierw odpaliła gg na jednym kompie i zostawiła go włączony a za chwilę na drugim kompie odpaliła gg z tym samym numerem. Efekt był taki ze jak ktoś pisał na ten numer gg to jednocześnie wyskakiwało to na 2 kompach. Teraz usiłowałem zrobić to z kumplem i jak się włączy gg z tym samym numerem na jednym kompie to na drugim gg samo się wyłącza. jak to zrobić???

  1. wedlug mnie , luckyluc 25/02/04 14:00
    nie da sie , albo jestes aktywny na jednym kompie albo na drugim i to by bylo tyle odemnie ;)

    // Get rich or die tryin.

  2. No ale , PaWiAn 25/02/04 14:04
    właśnie kiedyś jakoś się dało sam to widziałem na własne oczy

    1. Chyba prosciej bedzie jak pogadasz z kumpela... , evil 25/02/04 14:31
      ...a tak swoja drpga, to skrobnij jak juz bedziesz wiedzal :P

      Inna sprawa - kiedys to GG mykalo w nieco starszej wersji...moze kiedys to bylo mozliwe? :P

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

      1. teraz to dobrze ze sie tak nie da , trol 25/02/04 14:33
        bo jak ktos zapomni wylogować sie z gg w szkole - to po przyjściu ze szkoły (gdy bedzie z kims rozmawial w domu na gg) to ktos go moze na szkolnym komputerze "podsłuchiwać" .

        A teraz przynajmniej jak ktos ci zakosi nr gg to odrazu sie skapujesz.

  3. e e . Dla mnie to nie mozliwe. , trol 25/02/04 14:30
    Na stówe jest tak ze w orginalnej wersji (bez dodatków) jak odpalisz gg na jednym a potem na drugim to na tym pierwszym gg sie wywali .

    Mozna odpaliś 2 numery gg na jednym kompie ( powergg-klon) ale moim zdaniem nie da sie odpalic tego samego numeru na dwóch kompach...

    1. poprawka , trol 25/02/04 14:31
      " 2 RÓŻNE numeru gg na jednym kompie".

  4. Moze dwa mialy ten sam IP? , tecep 25/02/04 14:52
    123

    taaaaaaaaa.....

    1. To tak jak znaleźć 2 identyczne osoby - to niemożliwe , Hiper 25/02/04 15:13
      Wybaczcie mu, bo nie świadom tego, co napisał.

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

      1. No teraz pomyslalem jaka bzdure napisalem ale... , tecep 25/02/04 16:35
        pamietam ze na informie w gimazjum bylo np lacze jakies tam nie wiem jakie dzielone i... kto pierwszy wlaczyl wtedy Irc`a ten lepszy. Dzialal tylko jeden. Reszta potem nie laczyla sie. Czemu?

        taaaaaaaaa.....

        1. :-) , Hiper 25/02/04 16:47
          IP zewnętrzny, np. to, co widzi serwer IRC
          IP po sieci lokalnej ...

          Szukam pracy jako informatyk (we
          Wrocq).

          1. No o IP zewnetrzny... , tecep 25/02/04 17:48
            mi chodzilo:P:)

            taaaaaaaaa.....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL