Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53405 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HDD - problem z bootem. , Slawoj 26/02/04 00:21
Dzisiaj przytaszczylem nowy dyskMaxtora 120 :) Zainstalowalem winde. Stara Barracuda poszła do kieszeni (secondary master, na secondary slave jest cdrom) Pozgrywalem z niej soft Odłączyłem kieszeń - win się nie bootuje. Podłączyłem znowu - bootuje się. Wstawiłem do kieszeni zabytkowego Caviara też się winda odpala. Wychodzi z tego, że jeżeli nie ma secondary master to Win nie startuje. Cóż namieszać żeby startowało bez sec. mastera ? Poradzcie coś już sie późno robi a mi pomysłów braknie (jak znam życie to rozwiązanie jest banalne) Z góry dzieki :)
  1. A jaki Windows , Alonzo Vega 26/02/04 00:23
    tam masz?

    1. winXp , Slawoj 26/02/04 00:26
      j.w.

  2. Tasiemka , Mademan 26/02/04 02:54
    Mi sie działy podobne czary i okazało sie że tasiemka uszkodzona (były modowane na okrągłe :-)

  3. głupie pytanie , Master/Pentium 26/02/04 09:43
    ten Maxtor to jakbył przypięty podczas instalacji ? Jako Primary Master?

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. Tak, , Slawoj 26/02/04 09:50
      Primary master

      1. to poogladaj partycje na tym dysku Ranishem , Master/Pentium 26/02/04 09:54
        i rzeczywiście sprawdź taśmy.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

  4. Dzięki wszystkim za pomoc , Slawoj 26/02/04 12:30
    poradziłem sobie w inny sposób :)

    1. a moze zdradzisz w jaki? , Banan 26/02/04 19:42
      tez jestesmy ciekawi, moze sie w przyszlosci przyda

      1. Cóż problemu nie rozwiązałem , Slawoj 27/02/04 00:24
        ale dało się go obejść - zamieniając miejscem cedek z hdd. Teraz cedek jest na sec. master i xp startuje z Maxtora - a kieszeń z dyskiem może być wyciągnięta. Półśrodek ale skuteczny - w koncu cedek na stale w kompie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL