Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53586 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Udostępnianie połączenia telefonicznego w sieci , AfiP 26/02/04 08:42
Witam. Już ten prooblem poruszałem ale nie dostałem odpowiedzi. Czy to jest bardzo skomplikowane?Może ktoś dziś będzie wiedział jak to zrobić?
Mam kompa z W2000 i trzy z WXP. Ten W2000 łączy się z Internetem przy pomocy modemu i udostępnia pozostałym to połączenie - tradycyjnie przez 192.168.0.1 i włączone wybieranie numerów na rządanie. I tu zaczyna się problem. Pozostałe mają adresy od 192.168.0.2 do 192.168.0.4. Po uruchomienie Internet Explorer na pasku pokazuje się, że łączą się z 192.168.0.1 i dalej nic się nie dzieje. Explorer nie może wyświetlić strony. Co jest grane? A połączeniu lokalnym wszystkie kompy się widzą. Jak rozwiązać ten problem? Z góry dzięki za pomoc.

Taki ze mnie znawca ;-)

  1. udostepniam net do drugiego kompa , J@rek 26/02/04 09:06
    i nie ustawiam na stale IP... uzywam do tego DHCP

    przy ustawianiu udostepniania windows powinien sam to zaproponowac... i dostaniesz wtedy IP 192.168.0.1 a pozostalym komputerom nie przydzielaj na stale.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. 1h temu tez szukalem info o tym i znalezlem nast. arty: , snail 26/02/04 09:12
    http://zeus.polsl.gliwice.pl/...rt/networkxp3.html
    http://centrumxp.pl/...bezpieczenstwo/internet.php
    http://infojama.pl/...op=viewarticle&artid=116
    http://www.michal.eggs.pl/ins_protocols_xp.php

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL