Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53581 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakie macie "termometry" na kaloryferach i ile macie "nagrzane" , chris_gd 26/02/04 09:01
bo tak sie wlasnie zastanawiam ile w tym roku juz mam nagrzane, firma METRONA - Telmetric Pro (elektroniczny), domyslam sie ze z to jest stan oddania ciepla |> 1158, oczywiscie kazdy pokoj ma inny ale sprawdzalem i stan jest podobny + - 100

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. jakiś , Yosarian 26/02/04 09:14
    elektronik z wyświetlaczem lcd, ma nadruk "doprimo picco" ale nie wyświetla zadnych wartości, dopiero przy odczycie rocznym po przyłozeniu innego instrumentu do dwóch wyprowadzeń następuje odczyt (może to proste zwarcie obwodu ?) ale do temperatury -5 st. C to i tak mam grzejnik zakręcone i dni wlaczenie w ciągu roku jest bardzo mało ;-)) ... preferuje model szwedzki, lepiej coś cieplejszego założyc na siebie niż właczać grzejnik, lepiej się takim powietrzem oddycha a i komp ma lesze chłodzenie :-))

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. ja na szczescie nie mam tego badziewia , bartek_mi 26/02/04 09:16
    ale sie przymierzaja - ocieplili blok, 2 tyg temu zalozyli liczniki na wode :((
    jak doloza cieplo i gaz to faktyczne koszty wynajmu wzrosna w moim przypadku o jakies 30% (do tej pory bylo to wszyskto wliczone w czynsz placony przez wlasciciela)

    powiedzcie czy na tych termometrach wycodzi sie rownie zle co na licznikach na wode?

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. Z mojego doswiadczenia , palioza 26/02/04 09:22
      na licznikach na wode wyszedlem b. dobrze, jak rowniez na podzielnikach na kaloryfery tez calkiem niezle (mimo, ze mam stare okna, spod ktorych wieje).

      Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
      stworzy lepszą wersję idioty.

  3. elektroniczny podzielnik techem-u (wawa) , marek_m 26/02/04 09:20
    Okolo 450. Wole chlodniej miec w pokoju, lepiej sie wtedy czuje ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL