Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53559 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

proszę was bardzo, znacie adres serwera z którego mógłbym ściągnąć colina 4 ale..... , Seba78 26/02/04 10:50
chciałem go ściągnąć get rightem z takiego serwera gdzie mógłbym ponowić ściąganie! na tych serwerach gdzie byłem wyskakiwało mi że nie mogę potem wznowić ściągania a mam modem i będzie to dla mnie problem! dzięki...

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. Ściągnij za pomaca programów p2p, , dziecko13 26/02/04 10:53
    daj mi ten link co chciałes z niego sciagac to zerkne.

  2. nie dam rady ściągnąć p2p, bo do jutra mam czas, a mam modem... , Seba78 26/02/04 10:56
    i nie ma szansy na p2p... musze mieć cały czas wysoki transfer, ok 5 kilo co na mule nie jest możliwe a ściągałem z codemasters i linków podanych na tpc... i wszędzie wyskakuje mi, że serwer nie obsługuje ressume!!! po chwili się rozłącza i dupa, nie mam szans na dociągnięcie tego

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. Bo twój , dziecko13 26/02/04 10:59
      interner jest LIPA LIPA LIPA LIPA LIPA

  3. Proszę: , DJopek 26/02/04 11:17
    http://www.filemirrors.com/...p&size=159044233

    Większość oferuje resume więc nie ma problemu :)

    1. wielkie dzięki... a już myślałem, że klawiaturę przegryzę ze złości:))) , Seba78 26/02/04 11:56
      o to mi chodziło:)

      www.nieruchomosci-gil.pl

    2. Na co komu demo??????// , dziecko13 26/02/04 14:16
      123

      1. a po to , ThY 26/02/04 14:31
        co by obadac potencjał/grywalność/grafike, choc wiadomo, ze demo nie zawsze wyglada jak produkt finalny, ale wprawiony gracz wyczuje 'czy to jest to' zanim ukaże sie pełna wersja tej gry... to wystarczający powód?

      2. b mam ochotę sobie zciągnąć... tak aby pozapychać łącza... , Seba78 26/02/04 14:48
        abolutnie innego przeznaczenia tego pliku nie widzę...;)

        www.nieruchomosci-gil.pl

        1. Hehe, cięta opinia ;))) Na dodatek masz rację, choć akurat to mnie (nas) , spieq-Redakcja 26/02/04 14:56
          nie cieszy.. :|

          To ja, ten słynny emotidestruktor.

          [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  4. To macie! , Piter 26/02/04 18:36
    Mi wczoraj zasysał stąd koło 90 Kb/s
    http://content-g.kontiki.com/...le_player_demo.zip

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL