Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53419 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z MonsterGarage i patchem :( , Carmamir 26/02/04 12:41
Jak wiadomo MG wiesza się często i nie da się w tą gre normalnie grać, ściągłem patch sobie (3.42MB) i próbowałem go uruchomić ale jedyne co zrobił to otworzył okienko dosowe i tyle, po włączeniu gry pisze nadal V1.00 :( Wie może ktoś z kąd ściągnąć tego patcha (na googlach znalazłem 2 strony z tym patchem ale coś nie chce ściągać) ?

No to się wkopałem...

  1. patch do patcha :>>>> , Tummi 26/02/04 12:58
    hehe :) daruj sobie - ja po 3ciej misji odpuscilem. Na forum nforce ogloszono ta gre najbardziej zabugowana w historii :))))

    jesli sie uparles - poszukaj na www.gamecopyworld.com - jesli tam nie ma, tzn. ze to jakis fake :/

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. eee narzekacie ;/ , RaPToRR 26/02/04 13:18
      Przeszedłem tą gre dwa razy bez patcha ;P Zawiesiła się moze trzy razy hyhyhyhy

      http://www.krzysztofwasko.pl

    2. chyba sobie to odpuszcze , Carmamir 26/02/04 14:18
      ten patch może zdziała (nie wiesza się, odkąd go instalnąłem ani w 1 czy 2 nie zawiesił sie). Ale gierka taka sobie. Wole Gearhead Garage :)

      No to się wkopałem...

  2. ja też miałem poważne problemy , Grzehoo 26/02/04 20:15
    z tą gierką. Ale "MonsterGaragePatchtoV103" wszystko naprawił i teraz mogę spoko grać.

    Pozdrawiam.
    "Trust no one"

    1. ok ściagłem to , Carmamir 26/02/04 21:11
      i spatchowal mi plik, lecz niestey komunikat o cd :D (wiadomo jaki przy wiadomo jakiej wersji), a pliku który by to naprawił nie znalazłem, może go masz ;) ?

      No to się wkopałem...

      1. ja mam cały czas , Grzehoo 27/02/04 01:23
        virtualny CD w napędzie i się nie czepia.

        Pozdrawiam.
        "Trust no one"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL