Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60550 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Co niby można zrobić dla ojczyzny? , grzelcio 26/02/04 21:57
Przed chwilą posłuchałem radia trójki i się mocno zastanawiam - co można zrobić obecnie dla ojczyzny nie wkraczając na drogę polityki? Wkrótce zacznę 16 rok życia i nie widzę żadnych możliwości poprawy tego, co się wokół mnie dzieje. Nie mam tutaj na myśli swoich interesów tylko interes narodu. Co według was można zmienić oraz co ja mogę obecnie zmienić?

www.grzelcio.prv.pl
Moja storna domowa - krótko,
zwięźle i na temat.

  1. hmm , maarec 26/02/04 21:59
    jedyne co mozesz zrobic to trenowac skoki albo pilke nozna :) jak bedziesz dobry to dasz ludzią wiare w ten kraj :)

    nic wiecej zrobic sie nie da :(((

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. taa , dede 26/02/04 22:21
      ja teraz depreche mam po tym meczu groclinu ;(

      :Abit IC7-G : P4 2.8C : 1GB Hynix D43 :
      Herc9800Pro : 2*120
      Maxtor SATA : Plextor48x :

  2. ._. , GregorP-Redakcja 26/02/04 22:50
    Skacz, skacz, skacz, jak Adam Małysz..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  3. Traktuję tą pytanie poważnie więc i odpowiem poważnie , Stone 26/02/04 22:59
    zdobądź pożądne wykształcenie, temu krajowi potrzeba dużo dobrze wykształconych obywateli. A jak zdobędziesz np tytuł dr będziesz mógł uczyć na wyższej uczelni, wszystko zależy od Twoich chęci i predyspozycji.

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

    1. zdobądź wykształcenie , Chrisu 26/02/04 23:12
      aby szef po podtsawówce Cię w d... kopał...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. A można zostać szefem, prawda? , Stone 26/02/04 23:35
        Trzeba tylko chcieć :), wiem że ciężko jest w naszym kraju ale warto jest mieć aspiracje i marzenia, tych nikt Ci nie odbierze.

        Pozdrawiam

        Stone aka S1one

  4. interes narodu?? Hmm pomyślmy... , Chrisu 26/02/04 23:01
    Zrobić rewolucję, pod sąd wszystkich przekrętasów, zrewidować umowy sprzedaży majątku narodowego (jeden punkcik niedopełniony - oddaj chamie Polsce), pomagać rodzimym inwestorom którzy $$$$ zostawiają w kraju i w nim płacą podatki, mianować się Marszalkiem Kraju i zrobić z kraju porzadne przedsiębiorstwo.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. o kurcze , Chrisu 26/02/04 23:11
      jescze zapomniałem "Balcerowicz musi odejść"

      Jabym Jędrka slyszał ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. Nie marszalkiem tylko Naczelnikiem Państwa, , sebtar 27/02/04 07:31
      była kiedyś taka funkcja ;-)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  5. popierac balcerowicza;) , Wedrowiec 26/02/04 23:23
    i strzelac do wszystkich co mowia ze musi odejsc ;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  6. Idź do wojska.... , Glock19 26/02/04 23:24
    A sądzić przekrętasów to każdy umie a na ich miejscu nie byś był/a lepszy/a

  7. ucz sie, zaloz firme i zostan w .pl , xmac 27/02/04 00:00
    trzeba uniknac 'drenazu muzgow'. ktos madry musi zostac w .pl i bedzie ok. tak w wielkim skrocie.

    dual&mobile power
    XMAC

  8. hmm. :) , d-a-x 27/02/04 19:20
    weź 20 kilogramów c4 pójdź do sejmu (w godzinach szczytu) i naciśnij zapalnik ;)




    PS. do niekumatych: to jest joke :)

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL