Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:59
 » MARtiuS 19:56
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39

 Dzisiaj przeczytano
 60407 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czymże zawiniłem... (firewalle pod server standard edition) , Arlathan 26/02/04 23:36
To juz nastepny... Nie mam szczęscia co do nich. Aktualnie uzywalem McAfee Personal Firewall Plus, i bywalo tak ze jak go uruchomiłem, to minuta po tym fakcie BLUE SCREEN ! ok, uruchamiam komputer od nowa, firewall startuje łącznie z nim, komp chodzi jakis czas, i jest ok, ale w najmniej spodziewanym momencie blue screen.
Kiedys testowałem Kerio, tak samo... Blue screeny jeden za drugim.
Dlaczego tak się dzieje... System bez zapór ogniowych nigdy nie zrobil mi bluescreena. a chcialbym go miec zainstalowanego.. Kilka FW odrzucilem z powodu takiego ze strasznie zamulaly mi komputer i spowalnialy ogladanie stron, m.in. Norton i ZoneAlarm.
Niestety zmuszony jestem do odinstalowania McAfee, a bym bardzo przyjemny dla oka i bardzo ladnie wwszystko pokazywał... piekne raporty.. ech, super ale szkoda go. w kolejce stoi Tiny.. ale pamietam ze mialem kiedys z nim problem.. wiec podejscie drugie...
mial ktos moze podobne objawy z firewallami? Czy wina lezy po mojej stronie? czy po stronie programu..

system : win2003 standard pl

-
I Rock. Fact.

  1. Info za www.xp.net.pl --> , spieq-Redakcja 26/02/04 23:42
    Lista programów antywirusowych i firewalli współpracujących z Windows 2003

    Programy antywirusowe:

    > Symantec Norton Antivirus Corporate 8.x
    > Sophos Antivirus 3.66
    > Eset NOD32 v2
    > PC-Cillin 2003
    > eTrust Antivirus v7 / 6 (+Update)
    > F-PROT 3.12d i nowsze
    > McAfee VirusScan 7.0 Enterprise
    > Norman Virus Control 5.5
    > MkS_Vir 2003
    > F-Secure AntiVirus 4.51
    > AntiVirenKit 12

    Firewalle:

    > ZoneAlarm v3.7
    > Norton Personal Firewall 2003
    > Sygate Personal Firewall v5.0 Build 1175

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL