Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60529 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak rozebrać skaner Microtek ScanMaker 3800, muszę wyczyścić szybę ale jest brudna od środ , Artk 27/02/04 09:58
odkręcam 2 śrubki przy mocowaniu pokrywy i dalej wygląda na to że nie mogę zsunąć górnej części.

  1. ja już coś takiego robiłem , ulan 27/02/04 10:02
    ze skanerem agfa touchscan, no i teraz nie mmam skanera :-(

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. ups... , Artk 27/02/04 10:10
      ..............

  2. jak masz gawarancje to nie kombinuj , faf 27/02/04 10:51
    ja nie masz to :
    jak umiesz majsterkowac (ale naprawde a nie tylko rozkrecac urzadzenia:)
    to musisz odkrecic wszystkie srubki w pokrywie (u mnie dwie byly w dziurach po zawiasach klapy
    a potem przez szybe zajrzyj do srodka i namierz zatraszki - podwaz je cieniutkim srubokretem


    generalnie MUSTEK jest bardzo porzadny - latwo sie rozbiera a lustra sa latwo dostepne - po odkreceniu klapki mozna przeczyscic wszystkie

    mialem plusteka - fatalna obudowa - zatrzaski takei ze tylko sie zamyklay - otworzyc ni uja- lustra poprzyklejana w szczelinach - zeby je wyjac to trzeba sie bylo nameczyc z twardymi zattrzaskami ktore sie lubily kruszyc
    poniewaz potem mialem probelm z ustawieniem lustra - regulowalem na poxilinie na wlaczonym skanerze - w wyniku nieszczesliwego zbiegu okolicznosci (zwrcie) skaner padl i nie wstal :(
    w plusteku sa w obudowie takei dziury ze po pol roku lustra pokryly sie nalotem kurzu tak gestym ze skan kartki byl calkowicie bialy - skaner powinien byc hermetyczny do kuzwy nedzy


    jak nie masz wprawy to moze lepiej poszukac serwisu ?

    albo kupic za 30zl jakis polsprawny skaner i potrenowac :)

    ja np fax rozbieralem pare razy - zakurzona optyka - smugi an faxach
    a taki fax to dopiero upierdliwy - machanizmow pelno i czaasto wszystko zdemontowac trzema zeby do ccd sie dostac

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL