Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60516 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

emule plus - problem , zielnet 27/02/04 10:32
nie wiem co jest - teoretycznie wszystko działa ale po naciśnięciu przycisku wyszukiwania - nic nie się nie pokazuje - czyasta plansza/zakładka - Dopiero zacznam przygodę z eMulkiem wiec prosze o wyrozumialosc

  1. a czy jestes teoretycznie polaczony ze serwerem? , Ramen 27/02/04 11:03
    Jezeli nie to nic nie wyszukasz, mala rada:generalnie lepiej wyszukiwac plikow na stronach poswieconych emulkowi (nie tracisz kredytow) sharereactor.com lub osloksop.net

    Tu był podpis

  2. a to dlaczego - pomocy , zielnet 27/02/04 11:36
    powyzszy problem znikl po reinstalce ale.:
    dlaczego po ok 30 min uzywania eMulki tracę połączenie z internetem? - nie działa GG, strony się nie otwierają tak samo z pocztą...potrzebny restart systemu (win98)

    1. bo masz , rkowalcz 27/02/04 13:10
      parametry źle ustawione. Oczywiście nikt Ci nie powie jak ma być, bo na każdym łączu jest inaczej i sam musisz z ustawieniami pokombinować. Tak więc tylko metoda prób i błędów (mi to kilka dni zajęło :-) ).

      Czy przypadkiem masz może SDI ?

      1. neo , zielnet 27/02/04 13:51
        poadło i znowu po reinstalacji biega ładnie i po lilku minutach pada... gdzie znajde najlepszy opis ustawien - choc teoretycznie co zmieniac aby inet sie nie rozlaczal, ktore parametry za to odpowiadaja?

        1. opis ustawien... , agromek 27/02/04 15:06
          ... znajdziesz napewno na tym forum: http://donkey.outs.pl/
          wogole znajdziesz tam sporo ciekawych rzeczy na temat emule.

          1. dzieki , zielnet 27/02/04 15:29
            poszukam troche ...

  3. Zobacz na to: , MARC 27/02/04 17:29
    http://p2p.info.pl Tam powinienes trafic na kolejne linki o eMule i poczytaj, jak to dziala.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL