Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63484 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FUN] Siedem Cudów Komunizmu , Dexter 27/02/04 13:05
1. Kazdy mial prace.
2. Mimo, ze kazdy mial prace, nikt nigdy nie pracowal.
3. Nawet mimo tego, ze nikt nie pracowal, plan byl zawsze
wykonany w ponad 100%.
4. Nawet mimo tego, ze plan byl wykonywany w ponad
100%,nie mozna bylo niczego kupic.
5. Nawet mimo tego, ze nie mozna bylo niczego kupic,
wszyscy mieli wszystko.
6. Nawet mimo tego, ze wszyscy mieli wszystko, wszyscy kradli.
7. Nawet mimo tego, ze wszyscy kradli, nigdy niczego nie brakowalo.

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. Smutne jest to, że nigdy nie będzie cudów w kapitalizmie... ;> , spieq-Redakcja 27/02/04 13:07
    `,`

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. eee tam , bajbusek 27/02/04 13:25
      przerabiam na kapitalizm:

      1. nikt nie ma pracy bo "Polakowi sie NALEZY !!"
      2. a jak masz prace to i tak w Ameryce bys mial lepsza
      3. plan nie jest wykonany, winii sa inni
      4. niczego nie mozna kupic bo nie mamy pieniedzy, bo panstwo Nam nie dalo, nam POLAKOM !!
      5. niczego nie mamy, a Ci Niemcy to maja wszystko
      6. wszyscy kradna, tylko ja nie
      7. Balcerowicz musi odejsc

      :)

      1. w brew pozorom , acd 27/02/04 15:02
        to co napsiales jest wielka prawda o nas Polakach.No moza tym siodmym punktem ...

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

        1. ten siodmy byl dla FUN , bajbusek 27/02/04 15:46
          zeby mnie nie ochrzaniono, ze to nie FUN...

    2. no jest jeden cud ponoć ( na powarznie mówie) , trol 27/02/04 13:47
      taki ze mimo kryzysu konsumbcja cały czas rośnie.


      Ale ja wiem skąd to sie bierze - nasi pracuja na zachodzie na czarno i zwożą do nas euraki a potem je tu wydaja.

  2. piekne :) , Holyboy 27/02/04 13:44
    no niestety za komuna to bedziemy sprzatac jeszcze sporo czasu, bo wybic ta komune mentalna nie jest latwo

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. żeby wybić komunę , merams 27/02/04 13:59
      trza wybić w pień wszystkich powyżej 7 roku życia. Bo starsi już umieją kombinować, oszukiwać itp.(łącznie ze mną he he)

    2. już dawno posprzątalibyśmy... , Chrisu 27/02/04 14:52
      gdyby w Polsce byl KAPITALIZM, a nie "kapitalizm po polsku"... Ale tego zadnej "sile u wladzy" nie chcialo się zmieniać...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. Fakt, to coś z prawdziwym kapitalizmem , sebtar 27/02/04 16:27
        nie ma wiele wspólnego, ale czy teraz na świecie jest gdzieś jeszcze prawdziwy kapitalizm? Globalna gospodarka podważa jedno z podstawowych założeń kapitalizmu - jak jedna ogromna firma produkuje prawie wszystko to gdzie tu wolna konkurencja?

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL