Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63442 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szybkie pytanie: Jaki jest nowy adres torrent.prv.pl? , Magnus 27/02/04 15:16
Niemoge się doszukać w archiwum.

  1. Adres : , Slawoj 27/02/04 15:21
    http://213.158.115.162:7070/

  2. .:. , Shneider 27/02/04 15:21
    http://213.158.115.162:7070/

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. torrent.org.pl , Mackie Messer 27/02/04 15:23
    torrent.org.pl

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  4. dzięki :-) + pyt jaki klient do łacza bez zew IP? , Magnus 27/02/04 15:36
    A jakiego klienta polecacie do ściągania na łączu w sieci lokalnej? Nie mam zew IP ani żadnych portów przekierownych. Teraz używam Shareazy i transfery sa rzędu 3-4 KB/s

    1. Najlepiej... , Slawoj 27/02/04 15:40
      przetestować kilka, wtedy się stwierdzi, który najlepiej sprawdza się w przypadku twojego łącza. Osobiście bym polecał Azureusa chociaż zjada troszkę wiecej procka od innych :)

    2. moze azureus? , Mackie Messer 27/02/04 15:41
      Wyciag z FAQ:

      From 2.0.6.0 on, you can use a single port for all your torrents.
      You previously had to adjust the number of ports used, opened or forwarded to the number of running torrents.
      Now, only one port is necessary. (You can still configure Azureus to use a range of ports...)

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

      1. ale ta zmiana nie wprowadza niczego nowego dla passive'owcow , Tummi 27/02/04 15:51
        dalej beda passive, tylko ze caly ruch bedzie na jednym porcie. To raczej przydatne dla passive'owcow, ktorzy maja przekierowany tylko jeden port i na tym porcie moga byc active.
        Niemniej jednak polecam Azureusa, ale na Javie 1.4.1 - na 1.4.2 zzera wiecej proca (potwierdzone na roznych forach).
        A najlepiej jeszscze threadmaster i wrzucic limit dla azureusa 50% procesora czy ile dusza zapragnie :D Bo jak azureusiek zjada 100% to ciezko cos na kompie robic :/

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. no nie zmienia, , Mackie Messer 27/02/04 17:18
          sensownym rozwiazaniem(tak zrobilem na jednym z kompow) jest dogadac sie z adminiem i poprosic o nacik 1-1(jezeli ma jakies wolne numery ip ofcoz). Zajebista rzecz. Co do zjadania proca, przypominaja mi sie pierwsze mody emula. Wycinaly cale lacze i nic sie nie dalo robic w necie. Moze z czasem i azureusie dojdzie do pewnej optymalizacji zarzadzania zasobami procka.

          Pozdro

          "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
          F. Nietzsche

  5. Link: , Mms 28/02/04 00:39
    http://twojepc.pl/boardPytanie64875.htm .

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL