Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63453 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy monitor "19" Polecicie cos? , Wolf 27/02/04 16:40
Obecnie jade na Nokia 446xPro "19"....ale monitorek zdecha juz na dobre...naprawiac niema sensu....juz dosc sie najezdzil po serwisach....Dlatego pomalutku zbieram sie do zakupu nowego...o LCD nawet nie mysle bo przyzwyczailem sie do "19", a LCD nawet 18 kosztuja jak dla mnie o wiele za duzo...
Na wstepie wybralem ten model

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=415

Jesli macie jakies uwagi prosze pisac....zalezy mi na ostrym obrazie, plaskim kineskopie i zywych kolorach....

Vey iz mir!

  1. .:. , Shneider 27/02/04 17:27
    http://sklep.benchmark.pl/pelny_2616.html

    Do jakiej ceny strzelasz? :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Wolalbym 1700 nie przekraczac.... , Wolf 27/02/04 17:47
      im mniej tym lepipiej....

      Vey iz mir!

  2. Ehh...porabaly mi sie linki... , Wolf 27/02/04 17:52
    chodzilo mi o inny model...
    http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=414

    Vey iz mir!

    1. dobrze , Yosarian 27/02/04 19:01
      wybrałeś, a może cos tańszego od zaprzyjaźnionej z Mitsubishi firmą NEC ? :)

      http://www.nec.pl/...ab=specifications&range=0

      lub tańsza wersja (starsza wersja kinola)

      http://www.nec.pl/...ab=specifications&range=0

      a tu CRT innych firm ;)
      http://www.nec.pl/main.php?N=1.0&type=CRT

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

      1. dobrze radzisz , Bach 28/02/04 03:34
        nec 991 SB to bedzie najprzyjemniejsza opcje. Nec i Mitshubishi to to samo (nie wglebialem sie w elektronike) ale kineskop i obudowy maja nawet identyczne.

        ...Bach...
        "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
        żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  3. chyba , Franz 27/02/04 18:25
    nie dostaniesz nowego, ale moze cos na fd tronitron? obecnie najmniejsze robia chyba 21' ale na bank sie doszukasz czegos mniejszego, nie mam super porownania ale swieca ladniej niz flatrony i philpisy

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL