Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66436 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zmusic Torrenta, aby korzystal z niestandardowych portow? , Mms 28/02/04 01:13
Np. W TorrentStormie 1.1 i 1.2 [ www.torrentstorm.com ] jak zmienie porty, to i tak Active Ports pokazuje, ze jade na 6881 w gore. W Azuerusie 2.0.6.0 i 2.0.7.0 [ http://azureus.sourceforge.net ] kombinuje w Widok -> Konfiguracja -> Serwer i tez wszystko wychodzi na standardowych portach. Tak w ogole to za bardzo nie wiem co w tym Azuerusie wpisac. Wiem chyba, ze w Incomig TCP listen port nalezy wpisac przekierowny port jesli jest sie w LAN'ie. Ja jakby co, to jestem w LAN'ie i portow zadnych przekierowanych nie mam.

Pozdrawiam

  1. jesli nie masz przekierowania , Tummi 28/02/04 01:33
    to pelna olewke mozes zastosowac - i tak nie bedzie lepiej ;/
    W azureusie musisz w listening port wpisac ten, ktory bedzie nasluchiwal na wyjsciu (czyli na servie isp), potem swoje ip w lanie, a potem port na swoim kompie, na ktorym azureus bedzie sluchal.
    Ale mozesz totalnie to olac, jesli nie masz port forwardu :/

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Chce przezucic Torrenta na inne porty, , Mms 28/02/04 15:39
      bo na 300 osob jest 1 albo 1,5Mb na gry i P2P. Przez to DC i Torrent wyciaga zawrotna predkosc 300-400B/s [bajty/sekunde]. Moze napisz mi co mam wpisac w "Override IP address sent to tracker", "Bind to local IP address" i "Incomig TCP listen port nalezy".

      Pozdrawiam

      1. po kolei: , Tummi 28/02/04 17:48
        ovveride - wpisz ip Twojego isp (pod jakim jestes widoczny w necie, nie w lokalu)
        bind to local - wpisz swoje IP z sieci wewnetrznej
        incoming - numer portu na ktorym ma dzialac azureus

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. Dzieki, ale niestety lipa. , Mms 28/02/04 21:49
          Jeszcze przez jakis czas bede musial sie pomeczyc.

          Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL