Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1096 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook b. długo sie uruchamia - jak zaradzić ? , mehow 28/02/04 14:41
Od pewnego czasu w.w program bardzo dlugo sie uruchamia z nie znanych mi przyczyn. Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobic. Przeszukując rozne archiwa natrafilem na rade aby wyrzucić pliki .pst lub tez zescanowac je Windosowskim scanpst.exe -ale problem polega na tym ze plików o takim rozszerzeniu w ogóle nie ma na moim dysku.
Wyrzucenie plikow pststore*.dll także nie przyniosło zadnego rezultatu. Scanowanie Antywirami nie przynioslo zadnego efetktu . Ad-aware także nie pomogło .
Jesli Ktokolwiek jest w satanie mi pomóc to bedę bardzo wdzieczny.
Z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

Na cudze błędy patrzymy jak na
cudze kobiety. Mamy z nich dużo
więcej radości niż z własnych.

  1. Z jakiego OS'a korzystasz ? , Riker 28/02/04 14:47
    ...

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

    1. win xp , mehow 28/02/04 16:03
      j.w

      Na cudze błędy patrzymy jak na
      cudze kobiety. Mamy z nich dużo
      więcej radości niż z własnych.

  2. zauważyłem że outlook długo sie uruchamia jeśli , digiter 28/02/04 21:07
    zablokuje się dostęp do netu programowi Windows Messenger. Mimo że wyłączyłem go w opcjach oulooka on nadal sie z nim uruchamia. Od momentu zablokowania go ścianą ogniową outlook uruchamia się ok. 5s - tak jakby na coś czekał.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. messengera mam zupelnie wywalonego , mehow 28/02/04 23:20
      i przez dlugi czas bez niego uruchamialo sie wszystko w porządku, ale od niedawna zaczęły sie problemy .

      Na cudze błędy patrzymy jak na
      cudze kobiety. Mamy z nich dużo
      więcej radości niż z własnych.

  3. Hmm.. , DJopek 28/02/04 23:21
    Może spróbuj kompaktowania folderów - znajdziesz to bodajże w Plik > Folder > Kompaktowanie wszystkich folderów.

    1. bez efektu , mehow 29/02/04 00:03
      j.w :(

      Na cudze błędy patrzymy jak na
      cudze kobiety. Mamy z nich dużo
      więcej radości niż z własnych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL