Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1087 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Abit Nf7s v 2.0 , wodzu997 28/02/04 15:48
Mam pytanie.Posiadam Abita nf7s v 2.0 i Bartona 2500+, chciałbym to troch podkręcić.ale mam mnożnik zablokowany na procku i nie wiem czy podnoszenie napięcia pomoże w tym aby sie obudził jako 3200+, prosze o pomoc,prosze jeżeli to nie sprawi problemu przesłanie mi tego na meila będe wdzięczny.Z góry dziękuje.a mam jeszcze 2 kości pamięci 256 mb Kingstona.dlatego prosze o przesłanie mi na meila bo nie mam stałego dostępu do netu.

  1. ale , ENGELS 28/02/04 15:57
    co Ci wysłać na tego maila?
    Bartona czy pamięci?

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  2. abit , wodzu997 28/02/04 15:59
    chodzi mi o konfiguracje płyty!

    1. Konfiguracje masz w manualu , Yorg 28/02/04 16:02
      i naprade poczytac nie zaszkodzi

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  3. ale , wodzu997 28/02/04 16:04
    po angielsku, liczyłem na to że ktoś mi to napisze po polsku, niestety nie władam biegle angielskim

  4. no kurde. FSB zmieniasz na 200 i juz masz Athlona 3200+ :) , KwiateK 28/02/04 16:14
    jak nie wstanie to mozna ewentualnie napiecie podniesc o jeden stopien w gore...

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  5. ale , wodzu997 28/02/04 16:15
    nic sie prockowi nie stanie?

  6. nic trudnego , acd 28/02/04 16:27
    podnosisz fsb na 200 ( nie powinno byc z tym zadnych problemow - u mnie procek chodzi na 219 ) .Pamietaj o dzielniku pamieci !!! ( nie przekraczaj jakos za bardzo fabrycznych ustawien ... inna sprawa ze u mnie Samsungi 333 chodza na 420 ... ) .Napiecie mozesz smialo podnosci do 1,85V - jesli nie wstanie ( wtedy takze trzeba zworka zresetowac BIOS )

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. a na jakich timingach Ci chodza te samsungi ? , Liu CAs 28/02/04 21:57
      bo moje, tez 333, ida max 230... z czego od 166 chodza tylko na 3,3,3,x ponizej tego sie nie odpalaja :(

      -= parówkowym skrytożercom,
      mowimy NIE =-

      1. fatalne , acd 29/02/04 13:08
        9,4,4,3 ...

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

        1. u mnie przy 230... , Liu CAs 29/02/04 23:59
          chodza na 3,3,3,11...

          -= parówkowym skrytożercom,
          mowimy NIE =-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL