Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4525 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem.. po instalce Leadtek Winfast 2000 XP Expert sypią się gry... , Remek 28/02/04 21:28
...w trakcie, wcześniej lub później gra zwisa i blokuje system (XP). Czasem zgłasza się VPU recover. Sterowniki to najnowsze Catalysty 4.2, a do Winfasta ostatnia wersja ze strony Leadteka.. Co robić...:(((

  1. eee , Karas 28/02/04 23:26
    a probowales wylaczyc VPU Recover?? Moze pomoze??

    Conspiracy Theory...

    1. Tak, i nie pomogło.... , Remek 28/02/04 23:39
      :(((

  2. Mam experta i Herca 9800@pro , Yorg 29/02/04 00:07
    i nie mam zadnych problemow z tym konfigiem. moze to dlatego ze uzywam W2k??

    Napisz jaki masz zasilacz (w opisie nie ma nic na ten temat). U mnie Qtec (prosze sie nie smiac) 450 chodzi ok z Barton 2500@3200, 512 w 1 kostce, radek 9800@pro, 3xHDD, CDRW + 5 slotow PCI zajetych

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. Zasilacz Chiefteca 360W... , Remek 29/02/04 00:26
      Radek 9700Pro. Wszystko było cacy do momentu instalenięcia Winfasta... po paru minutach gry ekran robi się czarny i koniec pieśni, trza resetować.

  3. Przełożyłem do innego slotu i.... chodzi :))))) , Remek 29/02/04 01:50
    Ech, te sloty

  4. Tak BTW , Karas 29/02/04 09:59
    to jak grasz proponuje wylaczyc to cos od Winfasta z tray-a ,bo jak uruchomisz Sandre(test pamieci) to zobaczysz ,ze ten programik zjada troche przepustowosci pamieci. Nawet nie wiem jak i po co ,ale to robi i mnie czasami przez to gry sie haczyly.

    Conspiracy Theory...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL