Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4798 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Hard] Jaka nagrywarka DVD +/- ? , Lysy 28/02/04 21:41
Witam
Do firmy potrzebuje nagrywarke DVD +/-. Jej glownym zastosowaniem bedzie nagrywanie kopii.
Sama zastanawialem sie nad Plexorem-708A, ale cena mnie zabila.
A co sadzicie o Nec-u ND-2500 lub Pioneer DVR-107?
Moze ktos wie jaki soft do nagrywania z tymi modelami jest dostarczany?

Pozdro Pawel

  1. Lite-On LDW-851S , Remek 28/02/04 21:43
    j.w.

  2. tego neca , bagi_glogow 28/02/04 21:53
    mialem i padl mi po 1 dniu - poprostu przestal nagrywac plytki
    cd i wzialem kase za ktora kupilem toshibe ale tylko jedno formatowa ( - )
    ja osobiscie bym nie polecal tego neca - ale moze tylko mialem pecha?
    nara

  3. litel on 451s , blimek 28/02/04 22:42
    122

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  4. Pioneera 106 albo 107 , Paweł27 29/02/04 02:09
    Nie zawracaj sobie głowy jakimiś podrzędnymi firmami, w większości znanych firm siedzą inne bebechy, np. ja mam Teac 4x a w środku Pioneer 106, którego polecam dlatego że potrafi nagrać porządnie nawet na takim chłamie jak Esperanza, czy nie pamiętam nazwy ale wkopałem się w nie w MediaMarkt (gorszego syfu pewnie nie produkują), i wszystkie chodzą na stacionarnych odtwarzaczach. Jeżeli chodzi o archiwizację ta i tak każdy dobrze nagrany syf też bez problemu będzie chodził. Najbardziej wymagające są odtwarzacze stacionarne firm "O dupę rozbić". Co do tańszych nagrywarek jest taka sytuacja, że wszystko będzie pięknie dopuki będziesz palił na TDK, Verbatimie czy innych I klasy gatunkowej płytkach, a jak wsadzisz coś taniego to po wypaleniu większość do kosza.
    Wielu będzie cięnamawiać na Liteona. Ja z praktyki kilku gości z giełdy (a nagrywają tyle płyt dziennie, że niewielu tyle nagra za tydzień), wiem, że Liteon 4x jest dobry ale na dobre płyty. Na tanich nie ma co nagrywać. Co do wersji 8x sięnie wypowiem bo nie mam opinii. Może jest dobra skoro ją Teac zaadoptował. Zresztą polecam poczytać o tym coś na www.cdrinfo.pl

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL