Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4714 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Gdzie we wroclawiu uzywany monitor? , 0r8 29/02/04 11:33
hej,

znacie jakies miejsca z uzywanymi monitorami?
gielda raczej odpada bo wybor smieszny i ceny zreszta tez.
chodzilo by mi o sklep specjalizujacy sie w uzywanych monitorach, o zadowalajacym wyborze. kiedys obilo mi sie o uszy ze jest jakis serwis (samsunga?) sprzedajacy monity po naprawie, prawda to?
monitor raczej wiekszy - 19" albo wyzej.
no chyba ze Wy macie cos w zanadrzu to sie zglaszac.
pozdr.

  1. Twoje ryzyko... , P_M_ 29/02/04 20:20
    Plac Grunwaldzki pod tymi obleśnymi blokami obok restauracji Atena - czasem cos mają. nawet 20-21 cali. Skłodowskiej niedaleko trumienki też coś mieli ostatnio. Widziałem fajniusiego CTX'a 19 cali na trinitronie i parę innych.

    1. ryzyko? , 0r8 29/02/04 22:06
      na czym one polega?
      kupienie bubla raczej nie wchodzi w gre bo monity _zawsze_ b. dokladnie ogladam przed kupieniem.
      a ze sie cos popsuje? phi, trudno. ostatnio wyrwalem philipsa 201B (21") - po drobnych regulacjach obraz jest doskonaly. za 300zl _NIE_MA_ lepszego monitora.
      pozdr.

  2. hmm , akustyk 29/02/04 20:36
    komis na Manhattanie jest bardzo w porzadku, tylko trzeba gadac z tym mlodym facetem od serwisu, a nie z szefem. inna opcja jest firma DMC (kiedys byli na Nasypowej, a teraz to nie wiem nawet).

    http://akustyk.magma-net.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL