Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5358 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Uszkodzony R9600 cudem ozyl - co to moglo byc? , gorky 29/02/04 13:22
Jakis czas temu dzielilem sie z wami moimi problemami z R9600 od Herculesa. W skrocie przypomne:

Pewnego pieknego wieczoru przy wlaczaniu kompa (plyta Asusa A7N8X DeluXe, Barton 2500, zasilka 350 W ModeCom, zero OverClockingu)juz podczas POST'u na calym ekranie pojawily sie poziome PASY. POmimo prob z wyciaganiem i wkadaniem karty zadnych efektow. Wlozylem do kompa stara Rivke TNT2 - chodzi wszystko.

Wiec mysle - karta spieprzona (poniewaz wczeniej chodzila bez zarzutu wiec odrzucilem mysl o zasilaczu).

Oddalem do serwisu, dostalem po dwoch tygodniach z adnotacja "Badania sprzetu nie wykazaly usterki".
Wkladam do kompa - dziala...

Co to moglo byc??? Tamtego feralnego wieczoru sprawdzalem na wszystkie mozliwe sposoby, poza wlozeniem tej samej karty do innego komputera. I wszystko wskazywało na usterkę karty.

NIe chciałbym za jakiś czas powtarzać tej samej akcji... Dodam tylko że od 5 dni nie ma poki co zadnych problemow.

  1. może , ENGELS 29/02/04 13:26
    dali Ci nową albo naprawili i nie chcą się przyznać
    tak robią pożądne firmy motoryzacyjne np:RoyceRoys:)

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  2. te herculesy sa jakies lipne :((( , maarec 29/02/04 16:36
    ja mam od 2 tygodni herculesa 9100 - dokladnie te same problemy co Ty - a przynajmniej podobne - pioziome pasy itd, ludzie stawiali na zasilacz.

    wymilem plyte gl/proca/ram - z abita bx133/celerona 800/ 256 na epoxa/athlona 2000xp+ / 256 ramu (chwilowo) - na tym samym zasilaczu megabajta :(.. i prosze - w godzine usterki znikly, wszystko jest ok.

    mija sobie spokojnie pare dni - zrobilem od nowa xpeka, wsadzilem dodatkowo karte muzyczna herculesa digifire7.1 - i co ku mojemu zdziwieniu problemy wrocily, tyle ze teraz nie w takim stopniu, nie jest to dokluczliwe.

    dodatkowo nie moge zmienic odswiezania i mnie to bardzo denerwuje

    chodzi chyba o to ze herculesy potrzebują duzo prądu - nie zmieniales nic w kompie ??

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. nie , gorky 29/02/04 22:52
      w kompie NIC nie zmienialem, poza ty to nie moj tylko ojca :)
      Herculesy sa wrazliwe na wahania napiecia, to prawda, ale tutaj raczej wykluczylem ta opcje, bo zasilka porzadna a sprzet niewysilony...

  3. Kolega mial tak samo z procesorem [Duron 1,3GHz] i grafika [jakas Riva TNT]. , Mms 29/02/04 16:38
    W osiedlowa siec walnal piorun. Procesor oddal do sklepu i po miesiacu dostal ten sam, grafiki nie mial na gwarancji, ale po chyba 2-3 tygodniach wklada do komputera i karta chodzi.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL