Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4583 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co 2 dzien samowolnie zmienia mi sie strona startowa IE... , Andrzej 29/02/04 13:41
na taka : http://your-search.cc/
nastepnie jakis badziew sie wlacza i wyskakuje okno na cala trone z relkama i nie idzie tego w normalny sposob zamknac,musze zamykac proces (win xp) .
Po przestawieniu strony na twojepc w narzedziach przegladarki po 2-3 razach znowu wpieprza sie to http://your-search.cc/.
Ad aware w wersji pro czasem to wywali ale potem sytuacja sie powtarza.
Jak wyrwac tego chwasta z korzeniami ???
Pozdrawiam
Andrzej

"Jeżeli brak ci pomysłu na własne
życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  1. przejrzyj archiwum , Arro 29/02/04 13:58
    było niedawno o tym, najpierw przskanuj system "Ad Aware 6" potem progsem do usuwania search coś tam, znajdziesz w archiwum nazwe tego programu, powinno pomóc

    A najlepiej zmien przegladarke np na opere, tam sie ładują sie takie gówna i nic Ci nie zmienia strony startowej, Opera nie ma tylu luk co IE :)

    "Don't take life too seriously. You'll
    never get out alive."

    1. opera na pewno ma , bartek_mi 29/02/04 14:41
      bledy tylko nie ma az tylu chetnych do szukania tych dziurek

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

      1. hehe , myszon 29/02/04 14:59
        wejdz na www.myopera.com na forum beta testing. Zobacz ile ludzi codziennie szuka błędów w operze. Po znalezieniu dziury w zabezpieczeniach za max. 2-3 dni jest nowa - poprawiona wersja.

  2. kiedyś , Soulburner 29/02/04 13:59
    działo mi się podobnie z ustrojstwem zwanym lop.com - przypadkiem znalazłem pewien wpisik w:
    właściwości systemu -> network identification -> properties -> more -> primary DNS suffix -- po wyczyszczeniu tego pola problemy się skończyły :)

    You must gather your party before
    venturing forth.

  3. cwshredder , JanoszW 29/02/04 13:59
    sciagaj i skanuj :)

  4. szukaj skryptu w windows system , andi 29/02/04 19:31
    i usun

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL