Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 8094 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o Palomino? , _kalina 29/02/04 19:38
Witam, mam Palomino 1,7 na epoxie 8RDA+ i 256 RAM. Na ile moge go pokrecić i przy zachowaniu jakich wartości napięcia, jaki w ogóle potrzebny by był zasilacz do krecenia - mam Codegena 300W. I czy "Vbat" dotyczy napięcia baterii na mobo?
Z góory thx za pomoc
  1. Pytanie o Palomino? , _kalina 29/02/04 19:39
    aha RAM daje sie krecić do 175 Mhz

  2. tego zdalnie nikt nie wie , Master/Pentium 29/02/04 20:53
    poprostu musisz sprawdzić to sama. O ile chłodzenie jest w porządku i nie podniesieś napięcia rdzenia (VCore) to czynność jest raczej bezpieczna. Najwyżej system będzie niestabilny. Przed kręczeniem radzę wykonać kopię najważniejszych danych gdyż wskutek ewentualnych niestabilności możesz się pozbyć systemu i/lub danych.

    VBat to chyba bateria, jeśli tak to powinno mieć około 3 V (ale nie jestem pewien).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. nie oczekuj zbyt wiele... , Seba78 29/02/04 21:12
    uzyskasz paro procentowy zysk wydajności kosztem i tak wysokiej już temperatury! Jak już to robisz to zaopatrz się w dobre chłodzenie, które nie będzie tanie...
    moim zdaniem ten procek można popędzić o 100 - 200 mhz max szybciej z tego co słyszałem.

    www.nieruchomosci-gil.pl

  4. kręciłem , 123er 1/03/04 19:33
    swego palomino 1,8+ z 1,53 na okoł 1,66 i to tyle.

    E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
    2GB@900,seagate320GB+80GB,
    WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL