Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7104 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem ze sprzetem komputerowym - strasznie spowalnia , rrafaell 3/03/04 23:16
Mam w firmie komputer:
plyta Gigabyte'a (nie wiem co dokladnie)
celeron 300
128MB
HDD40 st340015a
i kilka innych rzeczy
Od niedawna komputer lubi sie powiesic. Mam system WIndows 98. W tych chwilach kontrlka od HDD sie swieci, wiec niby dysk pracuje. Gdy po kilku minutach bezczynnosci zresetuje komputer, to po nowym odpaleniu kompa, czesto dostaje komunikat Primary Master Hard Disk Fail. To sie lubi powtarzac, az w koncu wystartuje. System odpala sie prawidlowo chwile podziala i znowu zaczyna koszmarnie zwalniac. Wlaczylem WORDa aby cos wydrukowac, to czekalem z kilkanascie minut zeby otrzymac wydruk. Wrocilem po godzinie, to sie doczekalem (moze to trwalo krocej). Co do tego komunikatu, to sie dowiedzialem,z e prawdopodobnie pada elektornika w HDD. Czy to tez moze miec wplyw na dzialanie samego systemu jak i programow? Scandisk nie wykryl bad sectorow.

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. dodam jeszcze, ze , rrafaell 3/03/04 23:19
    formatowalem ten dysk i zrobilem reinstalke systemu sadzac, ze system sie zasmiecil i dlatego powstaja te spowolnienia systemu. Ale dalej sie to dzieje.

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

  2. miałem , mirkrup 3/03/04 23:19
    podobne problemy u znajomych - po wymianie HDD wszystko śmiga.

  3. zapuść , myszon 3/03/04 23:23
    seatool i zobacz co pokaże.

  4. Cuz moge poradzic podłacz gdzies indziej HDD , Emios 3/03/04 23:24
    Ale sprawdz tasme mozliwe ze dobrze nie łaczy, jesli to nie pomoze stawiam na pamiec

  5. gdyby nie ten hdd , Tummi 3/03/04 23:37
    to strzelalbym w Netsky'ego - dzisiaj wlasnie usuwalem to scierwo i ludzie mowili, ze komp b. wolno dzialal itd. Jedyne, co rozne w Twoim przypadku, to probzy z hdd - wymien tasme, podlacz pod inna wtyczke. Jak nie pomoze, to zgraj gdzies dane!!!!! Albo najpierw zgraj dane, potem sie baw :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL