Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13999 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

plik z rozszerzeniem TIF -czym go otworzyc??? , chica 4/03/04 15:39
Probowalam Imaging Preview ale nici ... Czy ktoś mi może poradzić??

  1. Może z layerami jest.... Odpal Irfan View... , Remek 4/03/04 15:41
    .....

  2. niestety !! , chica 4/03/04 15:51
    tylko wyskakuje info o błędzie dekodowania

  3. jeśli masz PSa , ZGreG 4/03/04 15:53
    to PSem - skoro masz info o błędzie dekodowania - możę ktoś zapisując tego TIFFa zapisał go z kompresją (LZW, ZiP, JPG) - i stąd masz problem...

    podpis?
    jaki podpis!

  4. jak co to możesz , ZGreG 4/03/04 15:54
    podesłać plik to zobaczymy co się da zrobić i co tam jest (-:

    podpis?
    jaki podpis!

  5. nie mam PSa , chica 4/03/04 16:09
    a gdzie go można sciągnąć?

    1. nie wiem gdzie , ZGreG 4/03/04 17:02
      pewnie na jakims P2P leży.. ale jak chcesz to poślij plik i sprawdzę...

      podpis?
      jaki podpis!

      1. nie wiem co to za zdjecie .. , chica 4/03/04 17:16
        być może powinno być ocenzurowane.. więc jak mogę szerzyć zgorszenie??? ;-)

      2. no dobra co mi tam.. , chica 4/03/04 17:17
        gdzie Ci je podeslac??

        1. na maila (-: , ZGreG 4/03/04 19:42
          wyślę Ci maila to mi pchniesz reply i już (-:

          podpis?
          jaki podpis!

        2. tiaaaa , ZGreG 4/03/04 19:43
          nie udostępniasz maila...)-:
          to ślij na ....

          Pilno Ci z tym? Bo się za chwilę zbieram z roboty... i dopiero jutro looknę (-:

          podpis?
          jaki podpis!

  6. probowałam quic time i JPerra -NIC! , chica 4/03/04 16:47
    czyzby byl uszkodzony ??

  7. ACDsee na pewno... , el chupa 4/03/04 23:37
    jakąś wersję testową gdzieś znajdziesz

    *homo homini lupus est*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL