Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21410 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zaginione Gigabajty , jamilano 4/03/04 20:25
Witam.
Mam problem taki: posiadam dysk WDC 160GB a w Moj komp. pokazuje mi tylko 128GB. Cos slyszalem ze wystepuja takie problemy z duzymi dyskami, ale nie wiem co mam zrobic by odzyskac 30GB.
pozdrawiam

  1. Nie napisales , Vandergaart 4/03/04 20:35
    gdzie pokazuje, bios tak rozpoznaje? system? jesli system to jaki? jaka plyta glowna etc. Ogolnie rzecz biorac to jesli bios tak rozpoznaje to pomoze jego aktualizacja (jesli producent udostepnia). Jesli nie to Windows bedzie i tak widzial calosc ale jesli chodzi o WinXP to musisz miec zainstalowany SP1 albo grzebac w rejestrze: http://support.microsoft.com/...id=kb;en-us;303013

    Oh the sisters of mercy - they are
    not departed or gone...

    1. Heh , Vandergaart 4/03/04 20:35
      Juz mi sie na oczy rzuca, teraz zobaczylem, ze sprawdzales w Windowsie :)

      Oh the sisters of mercy - they are
      not departed or gone...

  2. 111 , jamilano 4/03/04 21:02
    Sprawdzalem w biosie (pokazuje 160GB) w windXP pokazuje 128GB. plyta MSI K7N2 DelataL , Barton 2500

    1. Tak , Vandergaart 4/03/04 21:08
      w ogole to nie zalozyles czasem tylko jednej partycji o rozmiarze 128GB? :) start -> panel sterowania -> narzedzia administracyjne -> zarzadzanie komputerem -> zarzadzanie dyskami, tu mozesz kasowac i zakladac partycje. Oczywiscie zainstaluj tez SP1 jesli jeszcze nie masz.

      Pozdrawiam

      Oh the sisters of mercy - they are
      not departed or gone...

  3. hehe , jamilano 4/03/04 21:22
    nie. mam 2 partycje. jedna 103gb a druga 25gb. sp1 nie zainstalowalem bo nie mam

    1. Jest na stronie MS , Vandergaart 4/03/04 21:25
      http://tinyurl.com/hsjr

      albo baw sie wpisami w rejestrze z linka podanego wyzej :)

      Pozdrawiam

      Oh the sisters of mercy - they are
      not departed or gone...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL