 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29740 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
jaka powinna byc mak tem procesora??? , ]-[eR jOCKER 5/03/04 04:28 jak nic nie robie to jest ok 40 jak odpalilem gre mafia i pogralem z 1h to podskoczylo do 50 stopni
plyty glownej miej wiecej tez tak (troche mej)Milcz, albo powiedz coś takiego, co
jest lepszym od milczenia. - mNiej wiecej , rapra 5/03/04 07:33
nie przejmuj sie - temperatura jest w normie. Dopiero kiedy przekroczy 60 stopni zacznij sie martwic (zdejmij boczek).
Zakladanie na raz 2 topicow o tym samym jest zlym zwyczajem |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|