Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35

 Dzisiaj przeczytano
 30071 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co zrobić żeby Neo łączyła się od razu ze startem Windowsa? , Abisai 5/03/04 09:46
Tak żebym nie musiał ręcznie odpalać połączenia lub uruchamiaćprogramu który wymusi połączenie...

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. Musisz... , Doczu 5/03/04 09:58
    ... zajrzeć do archiwum - temat wałkowany kilkukrotnie.

  2. Odinstaluj dziadostwo TP i utworz połaczenie w outloku , Emios 5/03/04 11:55
    Panel Sterowania ---- Opcje internetowe ------- Połączenia ( zakładka ) ------ Dodaj -----....................

    Pozdro

    1. Ja tak mam... , Abisai 5/03/04 14:28
      wyobraźcie sobie że jak zadzwoniłem do TP bo wszystko zainstalowałem zgodnie z instrukcją to gośćkazał mi wszystko odinstalować i tylko stery do modemu założyć. Powiedział, że ta aplikacja Neostrada nie jest niezdędna, a czasem wręcz niewskazana :))) Więc mam tylko utworzone połączenie ADSL ale nie wiem jak to odpalać automatycznie po restarcie.

      Ash nazg durbatuluk...

      abisai[małpa]o2.pl

  3. Może to coś Ci pomoże... , JE Jacaw 5/03/04 13:28
    http://www.neutrin.pl/...=viewarticle&artid=13

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. hmmm, już tak próbowałem ze skrótem połączenia w autostarcie... , Abisai 5/03/04 14:29
      ale jakoś nie chce działać :(

      Ash nazg durbatuluk...

      abisai[małpa]o2.pl

      1. może dlatego... , Doczu 5/03/04 15:10
        ... że połączenie chwilę się inicjalizuje ?
        U mnie jest tak, ze jak bym chciał się połaczyć zaraz po uruchomieniu, to nienada. Dopiero kilka sekund póxniej moge się połaczyć.
        Z tym że ja uzywam Cfosa, i może dlatego :-(
        "na czysto" (bez Cfosa) nie próbowałem..
        Jesli tu nie znalazłaę odpowiedzi, to zajrzyj może na alt.pl.neostrada

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL