 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29660 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
jak wyslac wiadomosc o konkretnym czasie w outlok 2000 ??? , piteerek 5/03/04 16:00 chodzi o to aby ustalic konkretny czas wysylki wiadomosci do grupy osob??? czy jest gdzies taka opcja??- jest i robi sie tak: , metacom 6/03/04 10:34
1. nowa wiadomosc pocztowa.
2. na pasku jest cos takiego jak OPCJE
3. zaznacz : NIE DOSTARCZAJ PRZED i ustawiasz date i godzine.
4. naciskasz WYSLIJ i wiadomosc laduje w skrzynce nadawczej (czy jak to tam sie nazywa).Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|