Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45585 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TOTAL OT]Oblalem... , gorky 6/03/04 11:36
Wlasnie spierniczylem egzamin z analizy. Jezeli zdam to tylko cudem. Jestem zalamany. Musialem sie tym podzielic - sorki...

  1. ... , turzol 6/03/04 11:56
    Analiza matematyczna?

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  2. analiza to analiza , bartek_mi 6/03/04 12:00
    wiec sie nie masz co przejmowac
    znam ludzi ktorzy na 3 roku maja analke 1 z pierwszego semestru w plecy ;)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. coś Ci się pokręciło ;) , Chrisu 7/03/04 15:27
      weź słowa 7 2 i 1 licząc od końca i na 100% coś nie tak jest ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. zbo , bartek_mi 7/03/04 17:22
        cze
        niec!!!!!!!!!!!!!

        he he he

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

        1. od jednego , Chrisu 7/03/04 18:34
          Modemowca się uczę ;)

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. matematyczna :) , gorky 6/03/04 12:09
    no niby tak, ale glupio zaczynac od oblania pierwszej...
    Poza tym najgorsze jest to, ze nie policzylem tych najprostszych granic. A potem wychodze z sali i w 3minutki policzylem w pamieci :((((((

  4. ... , turzol 6/03/04 12:37
    Ja swoj egzamin z analizy na AE zdawalem 8 razy (tyle terminow gosciu zrobil :D) a i tak nie zdalem ....wzialem awansem i w nast. roku poszlo gladko w I terminie (stymze z innym prowadzacym :D)

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  5. :))) , gorky 6/03/04 12:46
    no to jest optymistyczne.
    Problem w tym, ze u mnie (fizyka) analiza jest wazna bardzo, terminy byly dwa, a ogolnie to umialem to co bylo i to jest najbardziej porazkowe :(
    Ale dosc juz tego uzalania sie nad soba :) Browarek, drugi, trzeci a potem dalej do roboty... :)

    1. jestes na fizyce na PW? , myszon 6/03/04 14:11
      jak tak to nie martw sie. W mojej grupie analize w terminie zdalo z 5 osob.

      1. nie :) , gorky 7/03/04 14:11
        na UJ :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL