Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45544 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 pytania na temat MyIE , Auror 6/03/04 12:18
wgrałem to wczoraj coby bezpieczniej było :)

Po pierwsze - gdzie się jakoś zarządza "ulubionymi" - chodzi o to że mi się te głupie ulubione ustawiły w kolejności alfabetycznej i na nic nie mogę trafić - chciałbym je sam jakoś ustawić w przestrzeni.
Sprawa druga - jest w przeglądarce taka opcja "Wyszukaj" - no i jak tam coś wpiszę to korzysta mi to "wyszukaj" z jakiejś dziwnej wyszukiwarki. W opcji "szukaj używając wielu przeglądarek" zaznaczyłem Google ale i tak to na nic.
Chciałbym żeby po wpisaniu do tej wyszukiwarki w MyIE otwierała się strona Google z podanym wynikiem wyszukiwania.

Z góry dzięki i sora za lame.

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. co do drugiego pytania.. , Sebek 6/03/04 12:27
    to opcje/Ustawienia /Wyszukiwarki
    Doadać wpis o nazwie * i w w url wpisz http://www.google.pl/...50&oe=UTF-8&num=50

  2. a co do pierwszego .... , Sebek 6/03/04 12:37
    to pewnie te informacje jakoś pomogą
    http://m2.overseasky.net/...?TID=8038&get=last

  3. też mam problem z... , DeK 6/03/04 12:38
    ... pytaniem pierwszym, ustawianie alfabetyczne ulubionych to idiotyzm bo w następstwie znalezienie czegokolwiek graniczy z cudem. W IE o tyle dobrze, że ostatnio dodany adres jest na samym dole więc może jakaś mądra głowa zna rozwiązanie?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL