Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45462 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy możecie wyrazić swoją opinię na temat monitora lcd iiyama plE430-S(1S) , millo 6/03/04 13:05
Z góry dziękuje

  1. dobry , havranek 6/03/04 15:54
    ale nie ma DVI, co moim zdaniem go dyskwalifikuje. E431 ma takie same parametry + DVI

  2. DVI? , millo 6/03/04 17:43
    Jaką przewage ma monitorowi lcd z wyjsciem DVI w stosunku do monitora o tych samych parametrach bez takiego wyjścia?

    1. ładniejszy , Yosarian 6/03/04 17:51
      obraz, ponieważ nie ma strat na konwersji sygnału cyfrowego na analogi tegoż znowu na cyfrowy w monicie (cyfrowy z karty od razu leci na cyfrowe wejście w LCD)

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

      1. dodatkowo , havranek 6/03/04 18:10
        znika problem z ustawieniem geometrii - wszystko ustawi się automatycznie i optymalnie. IMHO jeżeli LCD to tylko z DVI.

  3. Ale iiyama z DVI kosztuje 2500zl a taka sama bez nie cale 2000 , millo 6/03/04 22:19
    Czy napewno ta różnica jest tak zasadnicza że warto dopłacic? Sorry że jestem taki męczący ale to dużo dla mnie kasy. Wielkie dzieki za odpowiedzi.

    1. jak , Yosarian 6/03/04 22:54
      władujesz kaskę w lepszą kartę to IMO różnica może być niezauważalna, zależy jeszcze do czego monita będzeisz uzywał, jak do giercowania głównie to przyjmuj wariant ekonomiczny :)

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  4. dzieki yosarian , millo 6/03/04 23:04
    tak wlasnie głównie do gierek więc zastanowie się nad troszke lepszą kartą:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL