Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45350 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy ktos moze?? , ZIPPO 6/03/04 20:10
mam takie pytanko ma ktos gre FALCON 4 na FTP i muglby mi udostepnic??thx

  1. ... udostępnić gre FALCON 4 na FTP?? , Arro 6/03/04 20:25
    123

    "Don't take life too seriously. You'll
    never get out alive."

  2. a co w tym dziwnego?? , ZIPPO 6/03/04 21:17
    poprostu chce pobrac ta gre z ftp kogos i jak ktos ma to chcialbym sciagnac sobie

    1. to w tym dziwnego , Xavier 6/03/04 21:25
      ze jesli chodzi o pirata to pomyliles forum i pisz w temacie posta o co Ci biega

      "ja nie jestem agresywny - agresywność:
      jeden"

  3. oto mi chodzi ze chce sciagnac ta gre czy to takie skomplikowane??? , ZIPPO 6/03/04 22:25
    czyba proste pytanie

    1. no wiec chodzi o to, ze: , Arro 7/03/04 01:00
      1) całe pytanie mogłeś umieścic w temacie i nie trzebaby było do niego wchodzić zeby przeczytać o co chodzi, a na temat "czy ktoś może" to uwierz mi ze ludzi aż korci żeby sie pochwalić że oni (jeszcze) "mogą" <lol>

      2) pytasz o to zeby Ci ktoś udostępnił gre, czyli chciałeś ją nielegalnie zdobyć, a za takie rzeczy to teraz panowie w niebieskich mundurkach kompiki zabierają:D wiec czekaj na nich.... :D (ja już im twój ip wysłałem) hehe

      3) nie martw sie wiekszość nowych robi błedy, w celu ich unieknięcia na przyszłosć polecam przeczytanie faq boarda, link musisz zdobyć sam:D bo to już nudne podawać go za każdym razem

      pozdrawiam:)

      "Don't take life too seriously. You'll
      never get out alive."

    2. proste, nielegalne , NimnuL-Redakcja 7/03/04 08:57
      glownie o to drugie chodzi. rozumiesz ? to proste, prawda ?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  4. hmm , LooKAS 7/03/04 09:52
    nie zadawaj takich pytan na boardzie...
    co z tego, ze raptem 20% ludzi uzywa oryginalnego oprogramowania skoro te pozostale 80% najbardziej krzyczy na piractwo :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL