Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62892 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chce postawic serwer ftp... , Hummer 8/03/04 11:43
przy pomocy CesarFTP. Problem polega na tym ze jestem w LANie i moj IP(np. 20.5.13.10), jest rozny od IP widzianego z zewnatrz (IP Serwera, np. 255.143.12.7). Wie ktos moze jak mozna ominac ten problem? Sa jakies specjalne ustawienia, ktorych nie zauwazylem?
Z gory dziekuje...

  1. No dobrze - ale w czym problem?? , Yorg 8/03/04 12:04
    bo z tego co widze to ten FTP moze obslugiwac wiecej niz 1 IP

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. No faktycznie obsluguje wiercej niz 1 IP. , Hummer 8/03/04 12:26
      Problem jednak polega na tym ze moj ip z zewnatrz nie jest widoczny i nie mozna sie do niego dostac, bo "zakrywa" go IP serwera. A nie moge podac przeciez IP serwera, bo ludzie maja miec dostep do mojego kompa przeciez a nie do lanowskiego serwera. Mam nadzieje ze wiec ie o co mi chodzi...
      Da sie to jakos zrobic, z mojego poziomu?
      Czy jest to mozliwe tylko wtedy gdy router bedzie przekierowywal proby polaczenia z 255.143.12.7 na 20.5.13.10??
      W moim przypadku bedzie to niewykonalne, wiec moze znacie inny sposob??

      1. Wydaje mi sie ze nie masz zbytnio szans niestety , Yorg 8/03/04 12:46
        ale niech sie wypowiedza inni specjalisci

        GG: 1706185
        lub komórka :)

  2. i znowu to samo... , Tummi 8/03/04 14:50
    ...przekierowanie portu, ot co. Archiwum sie NISKO klania :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Wybacz Tummi... , Hummer 8/03/04 15:11
      jakois nie moglem znalezc. Moja wina.
      Mam nadzieje ze cie zbytnio nie zezloscilem ani nie urazilem :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL