Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68036 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Pytanie odnośnie RTCW:ET , Wojtuś 8/03/04 15:00
Z tego co widzę to macie tu dużo chętnych do gry w CoD, a może zagrałby ktoś w RTCW:ET, chętnie z wami zagram :)

Człowiek jest małą zębatką w
skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

  1. Ja jestem chetny, , Mms 8/03/04 15:08
    bo od soboty provider sie zlitowal i odblokowal porty od gier.

    Pozdrawiam

    1. Czyli wygraliście? , spieq-Redakcja 8/03/04 15:27
      Obyło się bez gwałtów na prezesie?

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. Hehe. Dzieki. , Mms 8/03/04 15:35
        Z FTP i serwerami gier mozna sie juz polaczyc, tylko w programach P2P transfer okolo 500B/s [bajtow]. I jakims cudem narazie obylo sie bez pisma.

        Pozdrawiam

    2. to super , Wojtuś 8/03/04 16:12
      musimy kiedys zagrac we dwoch zebym sie nauczyl strzelac, bo tu nie ma jak inaczej :) w tego typu gierkach jestem obcykany , skonczylem RTCW tak ze looz , tylko ze w tej grze jeszcze nie praktykowalem , troche szkoda ze tylko 1 jest chetny ... wszystko przez CoD :P moze jeszcze przyjda chetni :) poczekam

      Człowiek jest małą zębatką w
      skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

      1. No licze, ze wiecej osob bedzie chetnych. , Mms 8/03/04 16:25
        A w takie gry to nie jestem zbyt dobry, ale lubie sobie czasami postrzelac.

        Pozdrawiam

      2. Ja też chętnie zagram. , spieq-Redakcja 8/03/04 17:04
        Tzn. w zasadzie nie grałem w tą grę, ale raczej skumałbym szybko co i jak. Także ja piszę się chętnie i też mogę potestować w kameralnym gronie, żeby się doszkolić... Jedyne, czego zapewnić nie mogę - to serwera ;(

        To ja, ten słynny emotidestruktor.

        [podążaj za Żółtą Taksówką...]

        1. eeeee właśnie ... , Wojtuś 8/03/04 17:07
          kto postawi serwer ? :P

          Człowiek jest małą zębatką w
          skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

          1. buhahahahahaha , Ptaszek Bitumiczny 8/03/04 17:10
            tos mnie rozbawil hlehlehlehle

            Kierowca Bombowca
            A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
            giga 913N i inne bajery

            1. Oho, szowinizm softłerowy kwitnie. , spieq-Redakcja 8/03/04 17:26
              Cieniasy od CODa się odszczekują :D

              Nie dajemy się chłopaki! Walczmy!

              To kto stawia serwer? hihi ;>

              To ja, ten słynny emotidestruktor.

              [podążaj za Żółtą Taksówką...]

              1. wpadnij na COD cwaniaczku ;] , pol150257 8/03/04 17:53
                to sobie "pogadamy" :)

                1. hej hej ! , Wojtuś 8/03/04 18:22
                  panowie ! nie po to zamieściłem tego posta, żeby wszcząć jakiś konflikt między graczami w RTCW:ET i CoD tylko po to zeby zebrac jakis znajomy squad do gry, spokojnie :)

                  Człowiek jest małą zębatką w
                  skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

          2. Jest kilka polskich serwerow, gdzie przewaznie i tak nikogo nie ma. , Mms 8/03/04 17:17
            Ja niestety w LAN'ie jestem. :(

            Pozdrawiam

  2. to w takim układzie , Wojtuś 8/03/04 17:31
    gdzieś się wepchniemy :) ja dziś mogę grać tylko dajcie sygnał kiedy i gdzie

    Człowiek jest małą zębatką w
    skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

  3. fajny pomysl , LoveSong 8/03/04 18:56
    ... najpierw spotkajcie sie na TSie (teamspeaq), mozecie wpisac sobie tagi [TPC] i grac na publicznym servie w jednym teamie :-) (jakim? od czego wyszukiwarki, np. AllSeeingEye!)

    1. dzieki ! , Wojtuś 8/03/04 19:56
      z tym [TPC] miales swietny pomysl , nowy klan TPC :)

      Człowiek jest małą zębatką w
      skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

  4. To moze zainstalujcie The All-Seeing Eye i wybierzemy jakis serwer. , Mms 8/03/04 20:12
    http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

    Pozdrawiam

  5. jestem chetny , kubazzz 8/03/04 20:42
    bede czasem lookal
    [TPC]Kubazzz :)

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL