Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74305 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pozdrowienia dla wszystkich mężczyzn, którzy pamiętali dziś o swoich kobietach , ~andzia~ 8/03/04 20:45
a szczególnie dla mojego Janoszka :)) Mam nadzieję, że to święto przetrwa natłok komercjalizacji! Bo to wielka frajda ;)

  1. a dziekować, dziękować ;) , NimnuL-Redakcja 8/03/04 20:55
    a to święto nie przetrwa natłoku komercji. nie ma szans. tyle, że chwilowo komercja pozera inne święta.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Przetrwa, przetrwa.. , Kenjiro 8/03/04 21:06
      kwiaciarze i kwiaciarki na to nie pozwolą ;-)))))

      pozdrówka
      Kenjiro

  2. hehe , maarec 8/03/04 21:08
    wlasnie sie wyrobilem w wysylaniu zyczen w formie smsow lub maili do tych kobitek ktorych osobiscie nie dam rady <zaspokoic> :P

    ehh niestety dzisiaj, w zwiazku z tym swietem odwalilem taka wpadke, ze przez miesiac bede musial przepraszac :( - ale to juz zupelnie inna bajka :(

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. jaką wpadkę? , Arlathan 8/03/04 21:38
      zaciekawiles, a skoro zacząłeś to dokończ :)))

      -
      I Rock. Fact.

      1. ehh , maarec 8/03/04 21:46
        ogolnie to bylo tak, ze dzisiaj w ten piekny zdien dziewczyny z grupy ubraly sie ladnie wyjatkowo. Jedna miala biale spodnie, bardzo przeźroczyste - zastanawialismy sie jakiego koloru ma stringi - dolaczyl sie do nas 3 kolo ktory jak uslyszal o czym gadamy to podszedl do niej i powiedzial ze my pytamy czemu ona majtek nie nosi - wqrwila sie obrazila, chyba czeka nas spotkanie z jej chlopakiem - cholernie nerwowy

        a ten qtas co jej tak powiedzial to powinien dostac wpierdul - ale cholera ma sruby w kregoslupie i bym go jeszcze zabil - zalatwie go w inny sposob - dokladnie takim samym zakapowaniem przy pierwszej okazji - tylko moze znajde takie cos z czego bedzie sie pol roku pozniej wylizywal

        Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
        Hercules 9100, Benq 1640
        Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

        1. uhhh , Birdman 8/03/04 22:55
          to ile ta laska miala lat?? jak sie tak ubiera to o co jej chodzi?? to sa normalne meskie dylematy...

          ping?

          1. no wiesz , maarec 9/03/04 00:20
            ona ma 20 lat, ale to wygladalo tak ze koles przy 50 osobach powiedzial ze my pytamy czemu ona majtek nie nosi - glupio jej sie zrobilo

            Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
            Hercules 9100, Benq 1640
            Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  3. Kocham Cie , JanoszW 8/03/04 22:11
    Misiaczku :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL