Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74318 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pozytywne wibracje , S.E.T.H 9/03/04 08:45
Nareszcie działa Neo, nie powiem czyja to zasługa ale gościu się spisał na medal ;), co więcej w kraju w którym rządzą złodzieje, gdzie senat głosuje za 22% VATem na Internet, gdzie Samoobrona staję się potęgą można zauważyć jakieś pozytywne wibracje ;), ehhh podumowując dzięki temu boardowi i ludzikom, którzy na nim siedzą polepszyło się moje samopoczucie znacząca, za co dziękuję! [ co to ja mialem powiedziec....]

S.E.T.H

  1. nie ma sprawy , blimek 9/03/04 09:34
    stary zawsze możesz na mnie liczyć :)

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. za to wsadzę Ci granat w spodnie i zepchnę z dachu... , Remek 9/03/04 14:52
      ..lepiej nie pojawiaj się na CODzie, bo.... ;))))))

  2. i tak 3 mac! , cp_stef 9/03/04 10:53
    moze my zadzialamy politycznie ..
    "Liga Samoobrony TPC" i do sejmu i senatu
    jak AL moze to my tez!

    ja agitowac zaczne juz teraz

    S.E.T.H na prezydenta !!!!!!

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  3. ;)))) , S.E.T.H 9/03/04 15:34
    ja nie chce miec nic wspolnego z prezydentem, sejmem i senate, [mimo ze skonczylem wspolczesne stosunki miedzynarodowe ;)], agitowac moge za netem 0%, a polityka kraju w którym szerzy się złodziejstwo,chamstwo i bandytyzm to tylko sie wstydzic mozna niestety.... a moze sprobojemy jak nasi poslowie przezyc za 500 zl przez miesiac, oplacajac jeszcze neo? ;) jedyne co w tej Polsce trzyma to niektórzy ludzie - spora część z TWPC. elo!

    S.E.T.H

  4. żeby to zrobić to najpierw , blimek 9/03/04 16:02
    musisz być żywy HA HA HA

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. pod remkiem , blimek 9/03/04 16:02
      123

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL