Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74279 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GRY] Dobra. Przyznac sie kto przetestował już "Colin McRae 04" ? , trol 9/03/04 11:06
Opłaca sie to ściagac ? Mnie jakos Colin 3 nie powalil . Ciekawe co z 4-ką.

http://www.3dgamers.com/...le_player_demo.zip.html

  1. czytasz boarda ?? , Fantomas 9/03/04 11:09
    uzyj mocy i archiwum ... 4 albo piec postów było o tym w zeszłym miesiacu

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. no własnie zauważyłem , trol 9/03/04 11:16
      A może jeszcze ktoś nie wie ze nawet wyszedl wiec teraz sie dowie :)

    2. 123 , trol 9/03/04 11:19
      http://twojepc.pl/boardPytanie65168.htm
      http://twojepc.pl/boardPytanie65160.htm
      http://twojepc.pl/boardPytanie65122.htm

  2. dobra, w zeszłym miesiącu się nie wypowiadałem więc teraz powiem... , Seba78 9/03/04 11:17
    według mnie super. Grafika, model jazdy, wszystko jest naprawdę ok... Co do trójki to powiem Ci, że jak zobaczyłem to barachło na moim starym kompie to była chujnia z grzybnią, ale jak zapóściłem to na innym wypasionym kompie i trochę się wczułem w ten nowy model jazdy to pokochałem go:) Acha, w 4 łatwiej się jeździ jak w 3!!! a i wymagania zdaje się chyba, że ma mniejsze... (demo według mnie tak, ciekawe jak z pełną wersją będzie)

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. Sebuś - prośba , Fantomas 9/03/04 11:20
      siedze teraz ze starszym facetem przy komputerze i pokazuje mu jak tu jest fajnie na boardzie ... wiec prosze .. niektórzy nie lubią grzybowej zupy , z czymkolwiek byś jej nie jadł :))

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

      1. grzybowa zupa z chlebem jest fajna , trol 9/03/04 11:23
        ...zgłodniałem a do konca zajęć 4.5 godz

      2. wymsknęło mi się... sory:))) to się więcej nie powtórzy , Seba78 9/03/04 13:00
        Ale miej się na baczności!!! he he he... jedno przydkie słowo i.....;))))

        www.nieruchomosci-gil.pl

  3. 4 bardzo mi sie podoba , bartek_mi 9/03/04 11:19
    czekam na pelna wersje

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. Dla mnie porażka tak jak wersja 3... , Remek 9/03/04 11:40
    Codemasters zatrzymało się na pewnym etapie i nie są w stanie więcej zrobić... Fizyka jazdy cienka, na każdym podłożu ślizga tak samo, także jak jedziesz bardzo wolno. Tekstury nędzne z czasów Wojaka Szwejka.. Słowem kiszka...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL