Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kyusi 16:49
 » Star-Ga-T 16:48
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » KHot 16:42
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 88532 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mozilla 1.7A - szok... , LooKAS 9/03/04 22:27
Juz jakis czas uzywam Mozilli (od wersji 1.1 bodajze...). Zawsze bylem z niej zadowolony, moze nie byla szybsz od IE czy Opery ale napewno stabilniejsza, wiecej stron wyswietlala poprawnie (niz Opera), ale zawsze mialem wrazenie ociezalosci - nie chodzila tak sprawnie jak mogla... dzisiaj zapuscilem mozille 1.7a - szok - widac roznice !!! i to spora (na korzysc ofkors) - tak jakby wreszcie zaczela korzystac z pamieci podrecznej (cache czy jak tam to zwac). TPC laduje mi sie jakas 3/4s. Lacze dalej to samo (radiowka 64kbps). Polecam wyprobowac... no chyba, ze to tylko u mnie tak dziala :)

  1. hmm... od kad pamietam mozilla ladnie , J@rek 9/03/04 22:31
    uzywa cache... board na laczu 128kbit laduje sie moment.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. heh , LooKAS 9/03/04 22:43
      moze na szybszym laczu nie bedzie to tak odczuwalne - przypominam, mam 64kbit'y :) i jest naprawde niezle...

      1. no to dodam, ze laduje sie dwa razy szybciej , J@rek 9/03/04 22:51
        niz u Ciebie na mozilli 1.6.

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

  2. hmmm , akustyk 9/03/04 22:33
    no to czekamy na FireFoxa 0.9...

    http://akustyk.magma-net.pl

  3. To ja skorzystam , PKort 9/03/04 23:26
    z wątku - jak zrobić, żeby Mozilla odpowiadała na Baordzie tam, gdzie trzeba - w Archiwum jest propozycja, żeby przegrzebać comp.os.mozilla czy inną grupę i poszperać w instrukcji. Trochę już szperałem, ale nie znalazłem, a teraz by mi się przydało, bo właśnie stałem się doomnym posiadaczem PLD AC.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. hmm.. pod windowsem , J@rek 9/03/04 23:33
      w mozilli nigdy nie mialem problemu z odpowiadaniem na boardzie

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. tzn. , PKort 10/03/04 08:56
        że jak klikasz na czyjąś wypowiedź, to automatycznie zmienia się odpowiednie okienko na tematem Twojej odpowiedzi? A pod Linuxem?

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

    2. no wlasnie.. , LooKAS 10/03/04 00:05
      tez nie wiem jak to zrobic. Przywyczailem sie recznie wybierac watek, ale to nie to samo :(

  4. u mnie , cp_stef 10/03/04 09:58
    od zawsze mozilla dzialal lepiej inne
    tak pod winda jak i pod linuxem.

    Mam ISDN, podpiety przez server i squida
    TPC laduje sie chwileczke 2-3 sec.

    stefan

    ps. 1.7 juz zaciagam

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  5. ale to jest jakaś wersja alpha, tak? , Abisai 10/03/04 14:14
    bo na stronce mozilli oficjalną wersją nadal jest 1.6

    Ash nazg durbatuluk...

    abisai[małpa]o2.pl

    1. tak.. alpha eng. , LooKAS 10/03/04 16:50
      ... ale odpukac, dziala na razie stabilnie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL