Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89164 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Post skierowany do [dobrych] graczy UT2004 , kubazzz 9/03/04 23:19
Może to trochę głupie, ale chciałbym zostać przetestowany:)
Bo grywam ostatnio w demko UT2k4 i nawet mysle czy sobie nie zamowic pelnej wersji. Duzo gralem w UT2003,ale bardzo malo z zywymi [tzn z ludzmi]- glownie boty [inhuman, godlike].
Teraz jak tak sobie czesciej pogrywam w internecie doszedlem do dziwnych wnioskow- ogolnie chyba sobie radze, ale zawsze jestem w czolowce smiertelnosci:) Czesto jestem tez w czolowce killsow ale dosyc duzym kosztem. Chcialbym, zeby ktos w miare dobry przetestowal mnie i powiedzial czy beda ze mnie ludzie.
Zaraz powiecie, ze to niedobre miejsce na takie prosby, ale ja nie chce od razu sie pakowac do jakis klanow na sile. Chcialem wykorzystac kogos z boarda - tak po przyjacielsku, bez ryzyka, ze zostane pograzony;))

SM-S908

  1. nie ma chetnych? , kubazzz 10/03/04 00:00
    czy pozostawiacie mojego posta "no comments"??

    SM-S908

    1. raczej to drugie , Druzil 10/03/04 01:29
      123

      1. fajnie , kubazzz 10/03/04 07:59
        ktory to juz raz?... :)

        SM-S908

  2. czemu nie... , CAREK13 10/03/04 09:04
    mozemy wieczorkiem sprobowac, moze ja nie naleze do dobrych, ale tak dla pewnosci to zaprosze jeszcze kumpla...ten to wymiata...szkoda ze serwerek dialogu juz nie chodzi bo tam bysmy popykali. jakby co to na gg pisz i sie umowimy na partyjke

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL