Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 88673 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Twardym Dyskiem!! HELP!!! , JohnyBravo 10/03/04 03:42
Mam dwa twade dyski w komputerze C: -30GB, D:-80GB. Niedwano chialem sformatowac taki maly dysk 8GB. Wiec odpiolem moj dysk D: i podpiolem ten 8GB i sformatowalem go pod XP. Odopiolem go i podloczylem spowtotem moj dysk D:. I widzi go jako 8GB (czyli jak ten maly co go na chwilke podpiolem do sformatowania) a nie jako 80GB!!!!:( Mam Win XP Pro. Bardzo prosze o pomoc.

ARBEIT MACHT FREI

  1. proste , zorg 10/03/04 05:05
    restart, i po bulu

    salsa merenqe bachata

  2. Nie takie proste.. zorg :( , JohnyBravo 10/03/04 06:22
    Zresetowalem Bios. nadal to samo, komputer widzi go ciagle jako 8GB:(. Zlikwidowalem parycje i zalozylem nowa i tez 8GB . Co robic?:(

    ARBEIT MACHT FREI

  3. ale on go wykrywa , Phate 10/03/04 06:32
    juz tak w biosie, czy dopiero pod os'em? Bo jezeli w biosie, to polecam recznie go dopisac (sektory, glowice itd.)

    Pozdrawiam ;-)

  4. a jezeli rozpoznaje go tak w windzie , Darek K. 10/03/04 06:48
    to usuń kontrolery dysków lub dyski z menadżera urządzeń. Po restarcie winda będzie na nowo rozpoznawała urządzenia

    Everything that has a beginning has an end

  5. niestety w biosie widzi go jako 8GB , JohnyBravo 10/03/04 06:54
    nawet recznie wpisywylaem sektory glowice itp w Biosie. Nie pomoglo. :(

    ARBEIT MACHT FREI

    1. zmień mu zworkę z master na slave i wymień taśme od dysku , deadly 10/03/04 07:08
      jw.

      lubię robić nic

  6. a jak masz w BIOSie? , Chrisu 10/03/04 08:31
    może masz na USER i jakimś dziwnym trafem przechodzi mimo że ma 8 GB?? Daj na AUTO i zobacz...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  7. A może pomyliłeś dyski i ... , bursta 10/03/04 20:16
    jest to faktycznie 8GB?! Nigdy nie wiadomo co się naprawdę zdarzyć może :-)))). A tak na poważnie to Chrisu może mieć dobry pomysł. Daj znać co i jak. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL