Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:06
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09

 Dzisiaj przeczytano
 95655 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ARCTIC COPPER SILENT 2 TC Rev 2 , jak odłączyć czujnik temp. , zbiv 10/03/04 17:58
tzn . który kabelek(-ki) przeciąć (jaki kolor) .

Nie mam go jeszcze w ręku , a nie było wersji bez TC więc pytam użytkowników.

Słyszałem że nie jest dużo głośniejszy a przy max obrotach będzie się już nadawał do drobnego overclockingu.

...

  1. proponuję po prostu czujnik głębiej wcisnac... , Seba78 10/03/04 19:12
    bo jest jakoś tak na górze umiejcowoiony co sprawia, że się naprawdę wolno kręci. jak go obiniżysz to pewnie prędkość obrotowa wzrośnie. Miłej zabawy

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. dzięki, przed "decytującym cięciem" wypróbuje , zbiv 10/03/04 19:21
      ..........

      ...

  2. jest z boku wyprowadzenie 2 kabelków , NimnuL-Redakcja 10/03/04 21:37
    na koncu których jest rezystor (plaski i okrągły).
    Odcinasz rezystor i lutujesz ze sobą oba kabelki (czerwony i czarny). Ta tak zrobilem jakis czas temu z TC-1.
    Ogólnie jest głosniejsyz, ale wciąż stosunkowo cichy. za to wiaterek daje zacny.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. dzięki za info, 10c mniej piechotą nie chodzi , zbiv 10/03/04 22:11
      co jest dokładnie pokazane na wykresach w pclab.

      ...

      1. dla zainteresownaych podaje link: , zbiv 10/03/04 22:14
        http://www.pclab.pl/art7972-7.html

        ...

    2. taki rezystor nazywa sie termistor. , Tiamat 11/03/04 00:38
      A co do kabelków .. hehe .. jak w dobrym filmie z bombą .. czerwony przecinaj .. na 5 sekund przed końcem odliczania koniecznie. Albo tak, jak Nimnul napisał.

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

  3. zanim odetniesz to poprostu , Deus ex machine 11/03/04 12:42
    polacz te kableki przy czujniku

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL