Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110486 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Potrzebuje TNT albo TNT2 - ma jeszcze ktos takie zabytki? , Ament 12/03/04 12:50
Moze ktos z Was posiada cos takiego i wala mu sie w biurku, szafie albo na podlodze - z checia odkupie w rozsadnej cenie;-) Karta bedzie pracowac z Celkiem 400 i 64MB RAMu takze wydaje mi sie ze cos na tym poziomie bedzie wystarczajace...
Na allegro pelno tego ale nie wiadomo czy nie uszkodzone dlatego tez wolalbym przyjac od kogos uczciwego (no i znajomego!) i stad ten post...

thanx

I
-AMENT-
I

  1. ja mam , Skyp 12/03/04 14:30
    Gf2 mx128bit... ale chcialbym za nia przyzwoite pieniadze(bo to dobra karta z dobrymi pamieciami... swietnie mi sluzyla przez 2 lata) wiec pewnie nie bedziesz zainteresowany ;)
    Do tej klasy kompa chyba faktycznie nie ma sensu ladowac nic lepszego niz tnt...

    Skyp

  2. mozliwe ze ja bede mogl pomoc. , Nero 12/03/04 15:20
    u kumpla chyba lezy Riva Tnt 2 Ultra - pogadam wieczorkiem i dowiem sie ile by chcial za nia. Jak bysmy sie dogadali to odbior osobisty bo blisko siebie z tego co pamietam mieszkamy :)

    GG:344842

  3. Bardzo prosze... , Ament 12/03/04 16:56
    slac wiadomosci na priva - zeby nie zasmiecac boarda...

    thanx

    I
    -AMENT-
    I

  4. A ja właśnie oddałem , PKort 12/03/04 17:51
    kumplowi TnT2m64 i SISa6326...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. ja Ci sprzedam Xabre400 za 100 zł + koszty wysyłki , trol 12/03/04 17:57
    To jest to samo co GF MX440
    http://www.pl.tomshardware.com/...30/xabre-07.html
    Nie znalazłem na allegro mojej karty ale za MX440 chcą tyle :
    http://www.allegro.pl/...g=MX440&description=1

    Ja sprzedaje bo nie moge grać w Call of Duty - z innymi grami nie miałem problemu.

    1. no i jeszcze dodam ze jest na gwarancji 24 miesięcznej. , trol 12/03/04 18:14
      a kupowana była w listopadzie 2002r www.sirius.pl / Zadnego serwisowania , pudelko , instrukcja , gwarancja.

      1. nie aktualne , trol 12/03/04 20:34
        nie aktualne

  6. riva m64 32MB , carlosA 12/03/04 18:37
    sprawna, sprawdzona, skrobnij maila z propozycją ceny, wysłać mogę choćby i jutro.

    #whatever

  7. Thanx all - ubilem interes z Nero... , Ament 13/03/04 09:41
    123456

    I
    -AMENT-
    I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL