Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 23:21
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 115041 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 98 , ravie 12/03/04 18:08
Mam problem z zainstalowaniem windowsa 98, mianowicie jest to starszy komp IBM on nie ma zainstalowanego systemu więc jak go włączyłem to poprosił o dyskietke startową wię ją włożyłem i wybrałem z menu pozycje 1. czyli coś tam z włączony cd-romem.
Wczytało mi wszystko.Później w biosie utworzyłem partycje C i chciałem zainstalować windowsa. Dyskietka była w środku ponieważ jak ją wyciągnąłem to nie chciał komp nic robić więc dodatkowo włożyłem płytke z system i dałem E: później dir i miałem wybrać plik setup.exe i właśnie nie chciał mi się otworzyć. Więc co mam robić??

  1. nie do konca rozumiem ... , cp_stef 12/03/04 18:18
    ale w takim wypadku masz na cd w katalogu z plikami *.cab
    masz plik setupcor czy jakos tak on sie zwie z niego powinno dzialac i instalacja Ci ruszy.

    stefan

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  2. no właśnie... , ravie 12/03/04 18:28
    nie mam takiego pliku najbliższy temu to jest setuptip.txr

    1. zadnego innego exe nie masz tam ?? , cp_stef 12/03/04 18:35
      przykro mi/

      a mozesz mi to wyjasnic :
      [..] Później w biosie utworzyłem partycje C i chciałem zainstalować windowsa.[..]
      bo tego nie zlapalem

      -|- www.lokir.org/blog
      -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
      polsku !

      1. odp , ravie 12/03/04 18:40
        no bo utworzyłem partycje c: w biosie, zrestartowałem kompa i chciałem włączyć setup.exe

        Mam takie pliki exe. :
        setup.exe

        1. dziwne , Master/Pentium 12/03/04 18:50
          od kiedy biosy mają partitionery. Może założ normalnie partycje. A w normalnej (:) ) instalce 98 masz zarówno setup.exe jak i setupcor.exe, tak jest także w wersji OEM.

          Nie ma tego złego , co by się w gorsze
          obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
          włącz komputer :-)

        2. nie wiedzialem , cp_stef 12/03/04 18:58
          ze tak sie da,
          ale moze jestem zacofany
          w takim razie ja nie iwem co dalej czynic

          -|- www.lokir.org/blog
          -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
          polsku !

  3. poprawka , ravie 12/03/04 18:34
    setuptip.txt

  4. zara, zara powoli bo się zapowietrzysz :) , fiskomp 12/03/04 18:50
    - odpalasz system z dyskietki
    - wpisujesz fdisk
    - partycjonujesz dysk
    - format każdej partycji
    - znowu dyskietka (chyba że instalka Windy bootowalna)
    - przechodzisz na napęd cd-rom'u z Windą
    - masz tam katalog WIN98
    - wpisujesz cd Win98
    - wpisujesz dir *.exe i patrzysz czy jest plik setupcor.exe
    - jak jest to wpisujesz setupcor.exe (naciskasz Enter)
    - zaczyna się instalacja

    proste i łopatologiczne chyba :D:D:D

    pozdrawiam,

  5. Oki , ravie 12/03/04 18:56
    Dzięki za pomoc już będe wiedział
    pozdrawiam. :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL