Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5787 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

padnięty port myszy PS2 , DeK 13/03/04 19:23
no i doigrałem się --- padł mi port myszy prawdopodobne. System myszy nie wykrywa (ani jeden system ani drugi system, ani jedną mysz ani drugą pożyczoną mysz). Płyta głowna to ABIT KT7a-raid.

Czy ktoś się orientuje w kwestii naprawy portu?
Czy tam jest jakis bezpiecznik który mógl się spalić podczas zwarcia ?
Jakie sa koszta takiej naprawy?
Gdzie w Warszawie można to naprawić ?
Jak zainstalować myszaka z dwoma rolkami na Coma bo owszem wykryło mi ją ale nie działa a zainstalowana jest jako jakaś tam ... Microsoft ..... - cholernie cięzko operuje się samą klawiaturą z pomocą numerycznej :(

  1. A gwarancji nie ma ?? , Emios 13/03/04 21:04
    Bezpiecznika nie ma ( to nie telewizor RUBIN ) zreszta tam bezpeczniki sie paliły jak juz kineskop wybuchał :))) ( zart ). Koszt ok 70 zł

    1. nie no gwarancji nie ma... , DeK 13/03/04 21:17
      jak by była to bym nie szukał serwisu. A o bezpiecznikach wspomniałem bo już 3 razy się natknąłem na posty o tym wspominające na google a biorac pod uwage ze to gniazdo poddatne na przepięcia to może cosik takiego małego zamontowali w ramach bezpiecznika.

      1. Jesli Ci tak zalezy to moge spytac chłopakow z Emitera czy zrobia , Emios 13/03/04 21:21
        Ale dopiero w poniedziałek

    2. kiedyś zrobiłem zwarcie na kabelku od mychy , d-a-x 14/03/04 15:31
      kalwiatura i mycha przestały działać :( dałem do naprawy, 30 zł i gość naprawił (dawne czasy płyta na LX-ie atc 6120).

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

  2. ja jestem aktualnie oddalony... , DeK 13/03/04 22:02
    ...od Warszawy o jakies 5 godzin jadzy pociągiem dlatego występuje tu pewien problem techniczny. W Warszawie w ramach odwiedzin będe dopiero 28 marca. Ale gdybys ich zapytał na temat samego procesu naprawy na ile to jest skomplikowana naprawa. Bo lokalnie znajomy zajmuje się naprawą telefonów komórkowych i dysponuje odpowiednim sprzętem jednak nie wiem czy ma wystarczającą wiedzę na temat tego typu napraw wtedy koszta naprawy ograniczyly by mi się do minimum czyli tylko części.

    1. kurcze miało iść pod , DeK 13/03/04 22:03
      posta Emios.

  3. odwołuje alarm..... , DeK 14/03/04 01:49
    Nie wiem co się stało ale coś mie naszło "napluć" znaczy nadmuchać w ps2. Pozniej juz załamany wyłączyłem kompa ale jeszcze mnie ruszyło zeby coś w sieci sprawdzić i jakoś nie zatrybiłem ze mysz była znowu wtyknięta do ps2 no i jakie było moje zdziwienie kiedy zaskoczyło po ponownym włączeniu komputera :-) czyli tylko jedna rzecz do zakupu - myszka.
    Koncekwencją całej akcji z dmuchaniem jest teraz uporczywe kichanio-kasłanie bedzie trzeba jednak w końcu tam odkurzyć :>

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL