Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 9970 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pilot do Winampa w WINXP - BTRemote albo inny - uruchomil ktos? , Macioos 14/03/04 11:22
Witam

Mam pytanie, tak jak w temacie, czy komus udalo sie pod XP uruchomic pilota od karty TV, tak aby mozna bylo sterowac np Winampem? Mam karte Aver TV Studio.

Przez chwile dzialal mi BTREmote,wszystko super chodzilo, ale po ktoryms z kolei uruchomieniu wyskoczyl blad 'otwarcia sterownika PCI dla systemu NT' i teraz program nie reaguje juz na pilota... <w programie Avera dziala normalnie>

Udalo sie komus to obejsc? Albo czy wie ktos co moze to wywolywac?

OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

  1. zostaw btremote , Zajkos 14/03/04 11:42
    sciagnij sobie Girder'a (ale wersje 3.2.4 bo 3.3.1 nie jest juz freeware, tylko nie wiem gdzie ja znajdziesz). NA www.girder.nl sa gotowe skrypty do obslugi popularniejszych programow, zreszta łatwo jest stworzyc swoj wlasny. Jesli Girder nie bedzie oblugiwal Twojego pilota od razu, poszukaj plugina do swojej karty.

    1. znalazlem program tylko... , Macioos 14/03/04 12:19
      nie moge dojsc jak na razie jak wysyla sie polecenia w tym programie, w BTremote mozna bylo emulowac klawiature i do jakiego procesu trzeba sie podlaczyc zeby akurat na winampa zadzialalo... (winamp 5)

      OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
      Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

      1. dobra, udalo sie :) , Macioos 14/03/04 12:24
        znalazlem funkcje PROCESSKEY :)

        OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
        Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

  2. tak wiec solucja dla potomnych: , Macioos 14/03/04 12:34
    widzialem ze nie ma nigdzie w archiwum ani na polskich grupach (szukalem od wczoraj) opisanego sposobu na zainstalowanie tego pilota do Avera wiec zostawie takie male info jakby ktos kiedys szukal:

    BTRemote nie udalo mi sie zmusic do wspolpracy, wiec zgodnie z sugestia Zajkosa wzialem Gridera...
    Zeby poprawnie obslugiwal on moja karte trzeba bylo znalezc plugina, udalo to sie na forum Gridera - stad linka do plugina:
    http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~mac/girder/

    (topic na forum: http://www.girder.nl/...&highlight=aver+studio )

    a juz konfiguracja GRIDERA trudna nie jest, wystarczy sie podlaczyc bezposrednio do pliku wykonywalnego w procesach systemowych :)

    Zajkos, dzieki za pomoc :D

    jakby ktos mial jeszcze z tym problem to mailowac do mnie ;p

    OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
    Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL